2733
2734
عنوان

منوی مهمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 59 پست
راستش به نظر من نه خیلی خوب نیست البته شما ذائقه مهموناتونو بهتر میدونید که چی دوست دارند  مثل ...

گوشتی بودن غذا رو خیلی قبول دارم ولی کیفیتش عالیه .از نایب میگیرم مطمئنه.ولی راست میگید همش گوشته .فقط من وقت آشپزی ندارم به اون صورت.دست پختم هم خیلی خوب نیست . مرغ هم مال رستوران خوشمزه نمیشه.نمیدونم چه کنم.

خب فامیل همسر باشن آخه با وجود چلو گوشت و کوبیده کسی دلمه و الویه نمیخوره ب نظرم جای این دوتا یه س ...

آخه سوپی نیستن.الویه رو بعنوان سالاد گذاشتم .دلمه رو هم بعنوان اشتها آور.غذای اصلیم کوبیده و باقالی پلوه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واسه من باقلی پلو با گوشت نگهدار من شب میام پیشت.دسر یادت نره نگه داری😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2728
بنظر من خورش فسنجون ، مرغ شکم پر ، دلمه بادمجان و فلفل  باقالی پلو با گردن ، حلیم بادمجون ، رس ...

اینا آخه همه آشپزی میخواد .من نمی‌رسم .دست پختم هم تعریفی نداره .تا چهارشنبه ۱۲شب هم سر کارم.کی درست کنم؟

گوشتی بودن غذا رو خیلی قبول دارم ولی کیفیتش عالیه .از نایب میگیرم مطمئنه.ولی راست میگید همش گوشته .ف ...

بیا من برات درست کنم ارزون حساب میکنم مشتری شی

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2738
2706