2703
2553
عنوان

عفونت بعد از سقط

30275 بازدید | 34 پست

سلام‌ دوستان

من پریشب یه تایپک گذاشتم که سیزده روز بعد از سقط تب کردم . رفتم دکتر بهم گف چرا دکترت آنتی بیوتیک بهت نداده.. بعد برام دایکسی سایکلین و مترانیدازول تجویز کرد و گف شنبه با سونو جدید بیا . بقایای من هفت میله و دکتر گف اگه عفونت نمیکردی با پریودی بعدیت دفع میشد ولی الان ممکنه کورتاژ بشی. من بعد سقط انقد از نظر روحی وجسمی عذاب کشیدم که دیگه تحمل کورتاژو ندارم. بچه ها کسی از اطرافیانتون مشابه مشکلی که من دارم رو نشنیدید که بگن عفونت کردن ولی کورتاژ نشدن؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ندارم بچه ولی زیاد دیدم بعد کورتاژ خدا بهشون بچه داده 

عزیزم منم دیدم ولی به خاطر احتمالش نمیخوام انجام بدم وگرنه خیلی راحت تر بود . چون دکترم باقرص برام‌ انجام داد. دردی کشیدم که تو عمرم نکشیده بودم

2456
شما الان خود عفونتت بیشتر باعث نازایی میشه وقتی کورتاژ بشی رحم پاک میشه بعد ی مدت تقویت میتونی بچه د ...

میدونم عزیزم ولی الان آنتی بیوتیک که خوردم تب داشتم برطرف شد و بقایام هفت میلی که  دکتر قبلیم گف با پریود بعدیت دفع میشه ولی ی آنتی بیوتیک نداد که اگه میداد الان عفونت نمیکردم

2714
عزیزم نگران نباش ببخشید منو که نگرانت کردم چیزی نیس فقط احتمال داد . ان شاءالله نی نی دار میشی . الا ...

خواهش میکنم گلم .آره پریودم منظمه و تخمک گذاری هم دارم نگران نیستم دیگه هرچی خدا بخواد همون میشه ...

عزیزم منم تازه سقط کردم و بقایا دارم ۸ میل

دکتر منم آنتی بیوتیک نداد

هنوز پریود نشدم

شما چند وقت از سقطت میگذره؟؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2706