1600
1541
عنوان

عفونت بعد از سقط

165 بازدید | 33 پست

سلام‌ دوستان

من پریشب یه تایپک گذاشتم که سیزده روز بعد از سقط تب کردم . رفتم دکتر بهم گف چرا دکترت آنتی بیوتیک بهت نداده.. بعد برام دایکسی سایکلین و مترانیدازول تجویز کرد و گف شنبه با سونو جدید بیا . بقایای من هفت میله و دکتر گف اگه عفونت نمیکردی با پریودی بعدیت دفع میشد ولی الان ممکنه کورتاژ بشی. من بعد سقط انقد از نظر روحی وجسمی عذاب کشیدم که دیگه تحمل کورتاژو ندارم. بچه ها کسی از اطرافیانتون مشابه مشکلی که من دارم رو نشنیدید که بگن عفونت کردن ولی کورتاژ نشدن؟؟؟

منم ندارم بچه ولی زیاد دیدم بعد کورتاژ خدا بهشون بچه داده 

عزیزم منم دیدم ولی به خاطر احتمالش نمیخوام انجام بدم وگرنه خیلی راحت تر بود . چون دکترم باقرص برام‌ انجام داد. دردی کشیدم که تو عمرم نکشیده بودم

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

شما الان خود عفونتت بیشتر باعث نازایی میشه وقتی کورتاژ بشی رحم پاک میشه بعد ی مدت تقویت میتونی بچه د ...

میدونم عزیزم ولی الان آنتی بیوتیک که خوردم تب داشتم برطرف شد و بقایام هفت میلی که  دکتر قبلیم گف با پریود بعدیت دفع میشه ولی ی آنتی بیوتیک نداد که اگه میداد الان عفونت نمیکردم

1546
1432
عزیزم نگران نباش ببخشید منو که نگرانت کردم چیزی نیس فقط احتمال داد . ان شاءالله نی نی دار میشی . الا ...

خواهش میکنم گلم .آره پریودم منظمه و تخمک گذاری هم دارم نگران نیستم دیگه هرچی خدا بخواد همون میشه ...

1403
عزیزم منم تازه سقط کردم و بقایا دارم ۸ میل دکتر منم آنتی بیوتیک نداد هنوز پریود نشدم شما چند وقت ...

امروز دقیقا شانزده روز از سقطم میگذره. سه روز پیش با علایم تب شدید رفتم پیش ی دکتر دیگه

عزیزم منم تازه سقط کردم و بقایا دارم ۸ میل دکتر منم آنتی بیوتیک نداد هنوز پریود نشدم شما چند وقت ...

عزیزم شما چند روزه سقط کردی؟ من تقریبا رو نهم سوزش واژن و سوزش ادرار داشتم ولی بازم دکترم آنتی بیوتیک نداد. 

عزیزم شما چند روزه سقط کردی؟ من تقریبا رو نهم سوزش واژن و سوزش ادرار داشتم ولی بازم دکترم آنتی بیوتی ...

من الان ترشح زرد دارم بدون بو هستش

دکار گفت معمولا دو هفته بعد سقط پریود میشن... اگه تا یک ماه پریود نشدی دوفاستون بخور پریود بشی

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زود رفتی مامان جون💔
1578