2726
عنوان

بچه داری چقدر سخته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخته و شیرین با کلی بی‌خوابی ولی جالبه که اگه شب تا صبح اذیتت کنه صبح بهت یه خنده کوچولو بکنه همه خستگیت یادت می‌ره شیر دادن بهش لذت بخش ترین کار دنیاست آروغ شو گرفتن هم معضلیه ولی خیلی خوشحال کننده ست وقتی آروغشو میزنه😁😁 و کلا تمام وقتتو میگیره ولی خب شیرینه 

من که تو این دوماه که به دنیا اومده قد همه عمرم سختی کشیدم عمل قلبش کردن تا دم مرگ رفت و برگشت پسرم 

2728

نه عزیزم انقدرا هم که میگن سخت نیست خودتو نترسون...اینا که میگن سخته فقط لب و دهنن وگرنه خودشون نمیاوردن فقط بقیرو میترسونن.....

با امدنش کم کم به شرایط بچه داری و انجام کاراش عادت میکنی واست روتین میشه شبا هم چون خابالو هستی خودت احتمال داره بچتم اروم بشه مثل دختر گلم من ...چون‌من خابالو بودم...

چرا سخته؟

خب تا بچه توی شکمته راحتی...کل قصه‌ات ویارته یا تکون نخوردن بچه...وقتی دنیا بیا به جز بحث شیرین بودن و حس مادری ؛حس مسئولیتی ک داری دلهره اوره من شبا بیار میشدم نگاه میکردم بهش هی ببینم نفس میکشه یا نع ی وقت گریه نکنه من نفهمم بزرگتر ک شد یهو الکی مریص میشد بعد دندون در اورد بعد بل رفت هی میخورد این ور اون ور بعد راه رفت میرفت پیش بچه های این و اون اذیتش میکردن..غذا خوردنش ک نگمممممم برات...ولی در کنار همه اینا من عاشق بچمم عاشق اذیتاش نخوابیدناش گریه هاش حتی وقتی بهم میگه مامان آب با اون لحن خوشمزه اش من هرجیزی ک دارم رو حاضرم بدم...خدا رو قسم میدم ب این وقت ساعت ک این لذت هارو قسمت همه ی خانومای منتظر بچه بکنه😊😊😊😊

خب تا بچه توی شکمته راحتی...کل قصه‌ات ویارته یا تکون نخوردن بچه...وقتی دنیا بیا به جز بحث شیرین بودن ...

عزيز دلم خدا حفظش كنه براتون 😘😘

برا حاجتتم صلوات فرستادم عزيزم 😘

من ويارم وحشتناكه حتي الانم تهوع دارم 

به بوي ادما حساسم شوهر بيچارم روزي ٢بار ميفرستمش حموم روزي چنبار بايد هردومون مسواك بزنيم هيچ كاري نميتونم انجام بدم نهايتش لباسامو مرتب كنم 

شوهر بيچارم همه كاررو ميكنه همش بايد بيرون غذا بگيريم يا همسرم غذاهاي من دراوردي خودشو بپزه😂

نميتونم كارگر بگيرم چون خجالت ميكشم بهش بگم حموم كن يا مسواك بزن مثلا 

حتي غذاهايي گوشتي ك قبلا خوردم الان يادم ميان تهوع ميگيرم و كلي چيزاي ديگه واقعا دارم اذيت ميشم  

عزيز دلم خدا حفظش كنه براتون 😘😘 برا حاجتتم صلوات فرستادم عزيزم 😘 من ويارم وحشتناكه حتي الانم ته ...

ممنونم ازت...دستتم درد نکنه فدات شم....حالا من توی حاملگیم حسرت ی تهوع ب دلم موند...اصلا انگار نه انگار ک حاملم....ان شاالله ک بهتر بشی گلم...ویتامین ب میخوری؟اب سیرابی هم خیلی خوبه برای تهوع برو توی هوای ازاد نمک بهش بزن بینیتو بگیر بخورش ..ب نظر من حتی از همین ویار داشتناهم میشه لذت برد..من توی ماه نهم کل دست پا شکم بازوهام رونام پر تررررررک شده بود وقتی گلایه میکردم یکی از فامیلامون ک یازده ساله بچه میخواد بهم میگفت من حاضرم تا چشمام ترک بزنه ولی بچه داشته باشم حاضرم کلی ویار داشته باشم چون حسرت همین ویار رو دارم......از اون روز من سعی میکنم هرچیزی رو مربوط ب بچم با لذت بگذرونم حتی وقتی شبا ساعت ۳ بیدار میشه میگه نای نای کنیم😁😁😁

ممنونم ازت...دستتم درد نکنه فدات شم....حالا من توی حاملگیم حسرت ی تهوع ب دلم موند...اصلا انگار نه ان ...

فدات عزيزم 😍💞

منم همش ميگم خدا واقعا لطف كرد بهم مادرم كرد اخه من pcoبودم برا همين هميشه شكر گذارشم 

فدات عزيزم 😍💞 منم همش ميگم خدا واقعا لطف كرد بهم مادرم كرد اخه من pcoبودم برا همين هميشه شكر گذار ...

الهی بچت صحیح و سالم به دنیا بیاد عزیز دلم....حالا ک الان داری سختی میکشی توی حاملگیت ان شالله بچت ک دنیا میاد اروم باشه اذیتت نکنه تا جبران بشه ... 😗😗😗😗😗😗😗

2706