1600
1605
عنوان

بچه داری چقدر سخته؟

314 بازدید | 40 پست

من باردارم، اولین بارداریمه. ماه سوم هستم‌‌. هییچ دیدگاهی راجع به روزای بعد از به دنیا اومدن بچه ندارم. اصلا حتی فکر میکنم  پوشک عوض کردن بچه و شستنش هم واسم کار سختی باشه! در این حد هیجی بلد نیستم. همه هم فقط از بیخدابیش میگن و چون من خیلی خوابالوام بیشتر احساس ناتوانی میکنم درباره آینده.‌‌. میشه لطفا راهنمایی کنین؟ راهنمایی معقول.‌‌..  فقط همونطور که گفتم چدن خیلی خوابالوم ام ممکنه الانم خوابم ببره😀

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

منم عیین خودت بودم همه خانوماهم که ماشالا ناله میکردن منو بیشتر میترسوندن الان سه ماهه مامان شدم اصلااا اونجوری که میگفتن نیست خیلی اسونتره وشیرینه

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1613

منكه حس ميكنم الان سخت تره حالت تهوع امونمو بريده 

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من واقعا تنبل نيستم!!فقط از هيچ كاري نكردن بيشتر لذت ميبرم'همين...:)))😂😜خدايا خودت حافظ هديه اي ك بهم دادي باش💜

اولش خیلی سخته..حتما باید تا یک ماه کسی پیشت باشه کمکت کنه تا یاد بگیری همه چیز رو ...بعد اون دگه استاد میشی خودت...فقط دعا کن بچت دل دردی نباشه...شباهم بخوابه...اگر نه ک....

میشه برای سلامتی❤دخترم ❤وحاجتم دعا کنید؟       به نفع خودتونه به من نگید التماس دعا، تو بارگاه الهی بفهمن با من رابطه دارید براتون گرون تموم میشه😁😁😁😁   دوست دارم هرجامیرم مامانمم باشه...حتی توی نی نی سایت...بخاطرهمین توی تاپیکای باحال صداش میزنم...ماااااااماااااااااان بیااااااااااا‌......🤗🤗😊
1615
منكه حس ميكنم الان سخت تره حالت تهوع امونمو بريده 

اصلا بارداری رو با بچه داری مقایسه نکن😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😢😢😭😭

میشه برای سلامتی❤دخترم ❤وحاجتم دعا کنید؟       به نفع خودتونه به من نگید التماس دعا، تو بارگاه الهی بفهمن با من رابطه دارید براتون گرون تموم میشه😁😁😁😁   دوست دارم هرجامیرم مامانمم باشه...حتی توی نی نی سایت...بخاطرهمین توی تاپیکای باحال صداش میزنم...ماااااااماااااااااان بیااااااااااا‌......🤗🤗😊
1563
اصلا بارداری رو با بچه داری مقایسه نکن😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😢😢😭😭

چرا سخته؟

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من واقعا تنبل نيستم!!فقط از هيچ كاري نكردن بيشتر لذت ميبرم'همين...:)))😂😜خدايا خودت حافظ هديه اي ك بهم دادي باش💜

سخته و شیرین با کلی بی‌خوابی ولی جالبه که اگه شب تا صبح اذیتت کنه صبح بهت یه خنده کوچولو بکنه همه خستگیت یادت می‌ره شیر دادن بهش لذت بخش ترین کار دنیاست آروغ شو گرفتن هم معضلیه ولی خیلی خوشحال کننده ست وقتی آروغشو میزنه😁😁 و کلا تمام وقتتو میگیره ولی خب شیرینه 

من که تو این دوماه که به دنیا اومده قد همه عمرم سختی کشیدم عمل قلبش کردن تا دم مرگ رفت و برگشت پسرم 

واسه سلامتیه این فسقلیه تودلم یه صلوات بفرستیدلطفاً مرسی مرسی🌼پسر خوشگلم بیست و دو مهر به دنیا اومد😘💕💕💕

نه عزیزم انقدرا هم که میگن سخت نیست خودتو نترسون...اینا که میگن سخته فقط لب و دهنن وگرنه خودشون نمیاوردن فقط بقیرو میترسونن.....

با امدنش کم کم به شرایط بچه داری و انجام کاراش عادت میکنی واست روتین میشه شبا هم چون خابالو هستی خودت احتمال داره بچتم اروم بشه مثل دختر گلم من ...چون‌من خابالو بودم...

1614