2726
عنوان

هعی روزگار

101 بازدید | 13 پست

یه فامیلا خیلی نزدیکم ک ایران بود من عقد کرده بودم 

میخواستم ابروهامو رنگ کنم گفت کسایی ک خرابن ابرو رنگ میکنن 

حالا رفتن خارج با ی وضعی و ی لباسا و رابطه با آقایون و.....خیلی چیزا ک روم نمیشه بگم

اونوقت ایران ک بود هی فوش ب من میدادن ونمیذاشت دخترش بیاد پیش من چون لاک میزدم 😕😐

خدا کی میخواد جوابشو بده؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر کی کسیو قضاوت کنه خدا چنان به روزی میندازتش که حقشو بذاره کف دستش

منم یه دوست داشتم مامانش میگفت چقدر تو میری بیرون دختر من خیابونو ندیده تا حالا

الان دخترش مدل شده توی اینستا با چاک سینه باز تبلیغات میکنه

جواب نمیخواد اون دنیاش معلومه.بعد هرکس بیشتر عقده انجام کاریو داره بیشتر به مردم گیر میده.مثل خواهرشوهرم چادریه همش بهم ک مانتو میپوشم گیر میده.تازه حجابمم کامله.ولی این خودش قبلنا دوست داشته مانتویی باشه مامانش و باباش نمیزارنش

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
اخه حالا با افتخار با مردا عکس میگیره خودش 

خودس با افتخار میندازه ولی تو که میدونی چی بوده چی گفته حالام خودش گرفتار شده این یعنی خدا صدای دل تو رو شنیده خوش به حالت 

جواب نمیخواد اون دنیاش معلومه.بعد هرکس بیشتر عقده انجام کاریو داره بیشتر به مردم گیر میده.مثل خواهرش ...

دقیقا اینطوره خواهرشوهر منم همینطوری بود دقیقا تا مزدوج شد چادر انداخت مثلا با کلاس میدونست ۰خودش و هی میگفت . اخه یکی نیست بی عقل کلاس به چادری یا مانتویی ربزی نداره به شعور