1608
1609
عنوان

بچم دیگه داره دیوانم میکنه

291 بازدید | 27 پست

دخترم دو سالشه از شیر گرفتمش ۲۰روزی میشه دیوانم کرد شب که میشه بیدار میشه همش میگه تاب تاب بزارمش رو پام تا بخوابه همین که میزارمش پایین بیدار میشه هیچ جور دیگه ای نمیخوابه خسته شدم خیلی بد خوابه از کوچیکیش خیلی اذیت شدم با خوابوندش .کسی میتونه راهنماییم کنه که چیکار کنم؟؟؟؟؟

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522
منم پسرم دوسالشه ی هفتس از شیر گرفتمش...سه روزه ظهرها نمیخابونمش هرجور شده با بازی و خوراکی بیدار نگ ...

چجوری از شیر گرفتیش عزیزم؟

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
1432

راه حلش اینه که یبار خودتو بزنی به پا درد و رو پا نخوابونیش. خوب نقش بازی کنیاااااااا. بعد یادش میره. 

ولی کاری نکن فکر کنه بخاطر اون پات درد میکنه. مثلا بخور زمین بعد بگو پام اوخ شده

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟   و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین شیر پاکتی با نِی میخوره ؟

اگه‌ دوس داره بیدار شدنی شیر بهش بده بخوره میخوابه 😋😍

شنیدین دانشمندا و پژوهشگرا میگن صفحه گوشی ۳۰۰ برابر سنگ توالت میکروب داره 🤐                                                     من میگم زر میزنن 😁😁😁
1403
وابسته ی شیشه بشه بیچاره شده😑 خودم یکیشو دارم

جدا؟ آخه میگم شاید طفلک بچه هنوز نیاز به مکیدن داره.تا دو سه سالگی تقریبا بچه از نظر روانی احتیاج به مکیدن داره

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
چجوری از شیر گرفتیش عزیزم؟

خیلی خیلی راحت...تلخک زدم به دور سینم اومد بخوره گفت تلخه رفت هر وقت اومد گفتم تلخه رفت و سرگرمش کردم ...اصلا گریه و بی تابی نکرد یکوچولو دوروزه اول بیقرار بود اما نه اون جوری.. .

خیلی خیلی راحت...تلخک زدم به دور سینم اومد بخوره گفت تلخه رفت هر وقت اومد گفتم تلخه رفت و سرگرمش کرد ...

چقد خوب کاش منم بتونم راحت از شیر بگیرمش.دو سه شبه فوبیای اینو گرفتم از الان دارم غصه میخورم.بعد الان تو شیشه بهش شیر پاستوریزه میدی عزیزم؟

چقد خوب کاش منم بتونم راحت از شیر بگیرمش.دو سه شبه فوبیای اینو گرفتم از الان دارم غصه میخورم.بعد الا ...

آره تو طول روز سه تا شیشه پر شیر میخوره که البته داخلش شیره انگور میریزم که سردی نکنه...ولی احساس میکنم کاره خوبی نمیکنم تو شیشه بهش شیر میدم

جدا؟ آخه میگم شاید طفلک بچه هنوز نیاز به مکیدن داره.تا دو سه سالگی تقریبا بچه از نظر روانی احتیاج به ...

بچه من از شب تا صب هر یکساعت بیدارمیشع ک تو شیشه یچی بخوره اب یا شیر تا ندمم ب هییییچ عنوان نمیخابه.بخاطر این چیزاس ک میگم ن.همیشه همه جا میگم تامیتونید شیرخشکی نکنید بچرو تامجبور نشدید

وقتی آدم از خاکـــــــــــــه تعجبی نداره که کرم داشته باشه😐😂
1523