1600
1541

شب بخیر دوستان شوهرم خیلی برای فامیلای خودش... تو مهمونیاشون عروسیاشون ولخرجی میکنه چ جوری راضیش کنم که اینجوری به ضرر خونوادته و تو این اوضاع اقتصادی این رفتارت منطقی نیس؟🤔🤔کلافه شدم

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

جاي من بودي نصف درامدشو ميده ننش چيكار ميكردي

عروسيا ك جاي خود دارد..البته فاميليم اونام عروسيه ما ميدن

برام دعا ميكنيد؟؟؟با دلاي پاكتون؟؟واسه ارامشم؟؟حال دلم بده!ي چن وقتيه قلبم زودزودميشكنه.....💔
1546

خب وقتی پولاشو خرج میکنه تو براش زیاد خرجی بتراش تا پول براش نمونه .

شوهر منم مثل شوهر توعه  ولخرج .

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .
جاي من بودي نصف درامدشو ميده ننش چيكار ميكردي عروسيا ك جاي خود دارد..البته فاميليم اونام عروسيه ما ...

وای نگم برات که هر تقی به توقی میخوره واسه هر کدوم از اعضای خانوادش از خودش و جیبش مایه میزاره مام خرجی پدرشوهرمونو میدیم

خب وقتی پولاشو خرج میکنه تو براش زیاد خرجی بتراش تا پول براش نمونه . شوهر منم مثل شوهر توعه  و ...

من بخدا دلم نمیاد میگم اون فکرش کار نمیکنه حداقل من رعایت کنم

من بخدا دلم نمیاد میگم اون فکرش کار نمیکنه حداقل من رعایت کنم

اینطوری برای بقیه خرج میکنه تو می مونی .

من اینکارو کردم .

دیدم مثلا اگه پولی که توی دستشه من خرج نکنم اون بلاخره خرج فک و فامیلاش میکنه .

گفتم پس منم خرج کنم حداقل دلم نسوزه که خرجی نکردم 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .
1566
اینطوری برای بقیه خرج میکنه تو می مونی . من اینکارو کردم . دیدم مثلا اگه پولی که توی دستشه من خرج ...

عزیزم خب اخه واسه چیا خرج کنم از جزی ترین خرید تا بزرگترین همشو میگیره تاحالا نبوده چیزی کم کسر بیاد میشه بگی واسه چیا خرج کنم مثلا 

عزیزم خب اخه واسه چیا خرج کنم از جزی ترین خرید تا بزرگترین همشو میگیره تاحالا نبوده چیزی کم کسر بیاد ...

بگو پول بده میخوام تونیک بخرم 

یا پالتو بخرن و...

پولارو ازش بگیر بعدش بگو نپسندیدم .

بعدش همون پولارو برای خودت جمع کن .

1563
بگو پول بده میخوام تونیک بخرم  یا پالتو بخرن و... پولارو ازش بگیر بعدش بگو نپسندیدم . بعدش ه ...

خب چی بگم هرچی پول جمع کنم سر اخر میفهمه میدم به خودش حتی طلاهام

خب چی بگم هرچی پول جمع کنم سر اخر میفهمه میدم به خودش حتی طلاهام

خب عزیزم یه حساب باز کن به اسم خودت .

بعد کارتو بده دست مامانت .هر وقت مامانتو دیدی پولو بدهدتا بریزه به حسابت.یا بابات .

بگو خرج کردم .دادن خوردنی و لباس و..خراب شد انداختم دور و...

باید یه کاری بکنی دیگه برای خودت و زندگیت 

ببین قرعه کشی خونگی ما تو فامیل داریم ماهی مثلا 300میدیم بعد 10 نفریم مثلا میشه 3میلیون بعد اونو مید ...

وای کلا با ابن قضیه مخالفه من خودم ماهانه از پول میگیرم.مشکلم ولخرجیشه وگرنه واس ما کم نمیزاره همش میخاد خودنمایی کنه

خب عزیزم یه حساب باز کن به اسم خودت . بعد کارتو بده دست مامانت .هر وقت مامانتو دیدی پولو بدهدتا بری ...

موافقم منم این دردم ولی مادرم فوت شدن و کلا با خانوادم زیاد ارتباط ندارم از من خیلی دورن

موافقم منم این دردم ولی مادرم فوت شدن و کلا با خانوادم زیاد ارتباط ندارم از من خیلی دورن

خدا مادرتون رو رحمت کنه .

پس خودت اون مدلی جمع کن قایم کن .

1547