2726
عنوان

براش يه يادگاري بخرم يا نه؟

144 بازدید | 25 پست

تو گروه دوستانمون ي پسر خيلي مهربون و متشخص داريم ك بعدها متوجه نگاههاشو حركات و حرفاش شدم...نميدونم چرا ازش خوشم مياد

شايد بخاطر اينكه هوامو زياد داشته

منتها

چند روز بعد برا هميشه از ايران ميره

خيلي دوس دارم ي يادگاري از طرف خودم بش بدم

اما ميترسم بد شه

بنظرتون اينكارو بكنم يا نه؟

راسش خيلي دلم گرفته داره ميره

ولي حيف نميتونم بش بگم

از ي طرفم از آشناهاي دور ماس خجالت ميكشم

نميدونم چرا هميشه موضوعات اخساسي من اينجوري ميشه

خودم نزديك ٣٥ هستم اونم ٣٠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دليلت؟

اولا اینکه خودت میگی پسر مهربون و متشخصیه پس با یادگاری گرفتنت جو نمیگیرتش و سنشم سنی نیس ک بخواد مسخره بازی در بیاره.

دوم اینکه ب قول خودت هواتو داشته.

سوم اینکه خب توی گروه دوستانه اید یعنی بلخره دوست اجتماعی ک هستید باهم.

بعدم اون داره میره یه یادگاری بنظرم نشونه احترام ب دوستیتونه.

ب نظر من ک کار قشنگیه همه چیزا ک منظور دار نیس عزیزم الان قرن بیستو یکیم دیگه یکم باید امروزی رفتار کرد چیزی نمیشه ک.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

من بودم راحت حرفمو میزدم اصلا حرف دیگران ذره ای واسم مهم نیست و اگه اون انسان باشه ن تورو دختر بدی میبینه ن هیچ چیز دیگه ای...تهشم برام مهم نیست نتیجه چی میشه فقط برام مهم اینه ک شرمنده دلم نمیشم و بعدها حسرت نمیخورم ک چرا تلاشمو نکردم...یکبار تو زندگیم همجین کاری کردم تهشم بهش نرسیدم ولی ذره ای از کارم پشیمون نیستم حتی بازم برگردم ب عقب تکرارش میکنم و همیشه هم ممنون داره خودمم😍💪هرکی با حرفام مخالفه لطفا ریپلای نکنه نظر من اینه و هیچ جوره هم تغییر نمیکنه نظر شما هم واسه خودتون محترمه باتشکر

اولا اینکه خودت میگی پسر مهربون و متشخصیه پس با یادگاری گرفتنت جو نمیگیرتش و سنشم سنی نیس ک بخواد مس ...

حرفات حرف دل من بود

شايد يكم جدي تر نگاه كنيم ب قضيه،نخواييم چيزي بخريم

ولي ميدوني

من تو زندگيم اونقدر دلم شكسته 

يا بعضي جاها ك بايد قدر ميدونستم ندونستم..ك الان ميفهمم دل شوخي وردار نيس

الانم حالم خوش نيس

نميدونم چرا همه از زندگيم دارن ميرن😔😔😔

متوجه شدم عزيزم منظورم اين بود اگه ميگي بخر،دليلت برا دادن يادگاري بهش چيه؟؟

واسه اینکه حسرت اینکه میتونستی چیزی ب عنوان یادگاری بهش بدی و ندادی رو دلت نمونه

ب حرف قلبت گوش کن بعد ها حسرتشو میخوری ک چرا انجامش ندادی

2706