2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب بذارید تابستون

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

به نظر من نه سال حساسیه مهمه قراره برنامه های ایندت رو پایه ریزی کنی ولی اگه قرار ه ازدواج نکنی از فکرش هم بیا بیرون تو این یه سال این طور نباشه درس بخونی همش فکرت مش۱ول و درگیر باشه فکرت و ذهنت رو متمرکز کن بازهم خودت میدونی زندگی خودته ولی بایه دودوتا چهارتا به جواب منطقی وخوبی میرسب 

ازدواج کن فرصت واسه درس خوندن هس درکنارش درستم بخون

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
مشكل اينه طرفم تحمل دوري نداره الان چند ماهه هي دارم ازش وقت ميخرم ميگم صبر كن

ببین اولویت خودت چیه 

اگر بخوای کنکور بدی و رتبه خوب بیاری حواست باید جمع باشه، میتونی؟ یا همش فکرت پیش عشقت میره؟ 

اگر بخوای ازدواج کنی چقدر وقتت رو میگیره؟ میشه کنکور داد یا باید بذاری برای سال آینده؟

باید شما تصمیم بگیرید

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ببین اولویت خودت چیه  اگر بخوای کنکور بدی و رتبه خوب بیاری حواست باید جمع باشه، میتونی؟ یا هم ...

فكر ميكنم اگه ازدواج كنم ديگه حداقل انقد درگير عشقم نيست فكر و دهنم 

ازدواجم بخام بكنم وقتي نميگيره اما همه مشكلم اين نيست فقط مشكل اينه خودم بايد با پدرم صبحت كنم برا اينكه ميخام ازدواج كنم چون ميدونم به شدت مخالفه 

2706