2726
عنوان

تحصیلکرده های جان تشریف بیارین

183 بازدید | 11 پست

کسی دیپلم حسابداری فنی داره. هنرستان بوده ینی

حالا میخواد دانشگاه پیام نور یا آزاد، تربیت بدنی بخونه 

یعنی باید بره دیپلم دبیرستان بگیره؟ چجوریه 

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای شرکت در کنکور یا ورود با سوابق تحصیلیِ سراسری یا آزاد باید

مدرک کاردانی یا پیش دانشگاهی یا دوازدهم و یا چهارم قدیم رو داشته باشید

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
برای شرکت در کنکور یا ورود با سوابق تحصیلیِ سراسری یا آزاد باید مدرک کاردانی یا پیش دانشگاهی یا دوا ...

بدون کنکور میخواد تو این دانشگاه های پیام نور ثبت نام کنه

بدون کنکور میخواد تو این دانشگاه های پیام نور ثبت نام کنه

ببین برای پیام نور هم جزو سراسری هست

باید مدرک دوازده سال تحصیل رو ارائه بده

یا اگر یازده سال خونده باید کاردانی داشته باشه

اطمینان دارم 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ببین برای پیام نور هم جزو سراسری هست  باید مدرک دوازده سال تحصیل رو ارائه بده یا اگر یازده سا ...

مرسی گلم. خب الان باید چیکارکنه.. یعنی بره پیش انسانی بخونه؟ از مهر باید شروع کنه،؟

مرسی گلم. خب الان باید چیکارکنه.. یعنی بره پیش انسانی بخونه؟ از مهر باید شروع کنه،؟

اگر نمیخواد کلاس بره بهتره آموزشگاههای بزرگسال ثبت نام کنه که فقط امتحان بده و مدرک بگیره.

اصلا الان که همش شده دوازدهم بعیده جایی پیش دانشگاهی رو درس بده

فکر میکنم همین الان هم بره اسم بنویسه امتحانات نهایی دیماه رو ازش میگیرن، دی و خرداد امتحانه