2737
2734
عنوان

بیایید از رفتارای مشکوک شوخرم بگم

287 بازدید | 18 پست

یبار بحث کردیم گفت فک کردی جای خالیتو پر نمیکنن؟

گفتم ینی چی گفت حالا میبینی

بعد همون روزش رفته تاخیری و کاندوم گرفته فرداش اومد خونه ی کار فوری براش پیش اومد گفتم اینا رو چرا گرفتی دیدم گفت برای تو گرفتم گفتم اره جون دلت انگار شهر خودمون داروخونه نداره

یا هر ماشینی کنار جاده میموند میگفت دارن کاری میکنن یا اون زنه تو تریلی ک پیاده شد زن خرابه ایه باشون. خودشو تو چن ماه قهرمون بارها با زنا دیدن تو جاده ها

یا یبار گوشیشو سفت گرفته بود فقط پنج دیقه ولش کرد سریع رفتم روش ی دختر ۴۰ ساله از توش دراوردم بهش گفتم رنگش رفت فقط خواست ا حال بره

دم ب دیقه میگف من قبلا رفیقام اینقد گفتن زن فاسد بیاریمو نرفتم (همش دروغ میگ)

همش میگف تو ک دیگ مشروعی ( تو ک دیگ!!!)

بش گفتم تو گوشیت با دخترایی ک میچتی فکرشون کن یکیشون من باشم دیدم گفت کدومشون😐

با دخترای فامیل حرفیده بدگویی منو کرده نمیدونم حالا پیش کدوما

هر وخ میرف سر کارو میومد ی چیز جدید یاد میگرفت مثلا من س... هام فرمشون بالاس گیر داده بود افتاده خوبه

یا عادت داش سنگینیشو بندازه روم بعدش گفت خانما انگار دوس ندارن سنگینی بیوفته روشون

همشون عجیبن😂😂😂😂

خدایا کیو ب ما دادی

همشم میگ من اگ مرد بدی بودم تا الان دس درازی میکردم ب کسی وقتی ک تو نیستی

اخلاقش اینطوره دس پیشو میگیره پس نیوفته

یا گف بیا تو ماشین قرار بزاریم گفتم نمیام تو ماشین با تو خطریه

دیدم گف مگ میشه تو ماشین کاری کرد؟ با لرزه گفت

خدا سر ب نیستش کن ایدز بگیره بمیره

اینا رو نباس جدی گرف تازه ب دوران رسیدن اونایی ک مدرن و باکلاس از این کارا نمیکنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اصن برام مهم نیس دیگ قربون خدا برم چیزی برام کم نذاشته همه کاره ای گذاشته در اختیارم😂

اگه مطمینی که   خیانت میکنه  حداقل  مراقب باش بیماری ازش نگیری!!!

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2706