2733
2734
عنوان

عجب غلطی کردم واکسن انفولانزا نزدم برا بچه هام دارم از ترس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 55 پست
خب واکسن هم واقعا عوارض داره بهترین داروش آب سیبه و دمنوش های زنجبیل و دارچین با عسل تو خونه هم مرتب ...

امیدوارم فردا دکترش بگه سرماخورده اینارو دادم بهش 

خدایا شکرت 🫀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آنفولانزا باتب شروع میشه

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉
2728
2738
نه ۳۷/۴ زیر زبونش 

نترس عزیزم..من بچه هام گرفتن خوب شدن خداروشکر۵سالشونه

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉
وای منم خدا خودش بچه هامونو حفظ کنه 

ببین عوارض واکسنم کمتر از خود انفولانزا نیست بالاخره با واکسنم میکروب همینکبیماری وارد بدنش میشه فقط هر چی دکتر میگه رو انجام بده 

فقط اب پرتقالم خوب نیست برا انفولانزا خلط گلوشو بیشتر میکنه

عزیزم من چندان به داروهای گیاهی اعتقادی ندارم ولی عنبرنسارا هم خودم و هم اطرافیانم امتحان کردیم و عالی جواب داده

اصلش رو گیر بیار و تو خونه دود بده روزی دو بار. خیلی سریع سرفه هاش خوب میشه

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
انشاالله توکل به خدا صبح ۷ میبرم 

انشالله خوب میشه اره حتمن ببر و سعی کن تا وقتتون نرسیده نرین مطب تا خدای نکرده از بچه های دیگ نگیره البته خدانکرده انشالله انفولانزا نیس میگن کم شده 

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
2706