2703
2553

پسرم خیلی سرفه میکنه نان استاپ خیلی وحشتناک  ۸ سالشه یعنی تا صبح که ببرمش پیشه دکترش میمیرم چقدر من بی فکرم چرا براش واکسن نزدم یه پسر ۱۸ ماهه هم دارم خدا همه بچه ها رو حفظ کنه بچه های منم حفظ کنه 

خدایا شکرت 🫀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من از زمان شیوع انفولانزا دارم خودمو لعنت میکنم که واکسنشو جدی نگرفتم 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

بچه ها نترسین فقط به خوردو خوراکشون برس

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉
2714
واکسنش هم وقتش گذشته هم نایابه

باید وقتش میزدم انقدر تو این تلگرام چرت و پرت میاد که واکسن انفولانزا یه بچه رو کشت و این مزخرفات رو سالای پیش خوندم والا چشمم ترسید ولی پشیمونم خیلی 

خدایا شکرت 🫀
منم استرس دارم نکنه بگیره چیکار کنم نگیره اخه

بیرون نرین فعلا...هرکی هم واردخونه شد بالافاصله دستهاشو باصابون بشوره

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉

خب واکسن هم واقعا عوارض داره بهترین داروش آب سیبه و دمنوش های زنجبیل و دارچین با عسل تو خونه هم مرتب اسفند دود بده که کوچیکه نگیره بالاسرش هم پیاز بذارین کلا عفونت محیطا میگیره

اللهم صل علی محمد وآل محمد
اشتها نداره اصلا 

تب داره؟

2706