1542
1605

پسرم خیلی سرفه میکنه نان استاپ خیلی وحشتناک  ۸ سالشه یعنی تا صبح که ببرمش پیشه دکترش میمیرم چقدر من بی فکرم چرا براش واکسن نزدم یه پسر ۱۸ ماهه هم دارم خدا همه بچه ها رو حفظ کنه بچه های منم حفظ کنه 

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

من از زمان شیوع انفولانزا دارم خودمو لعنت میکنم که واکسنشو جدی نگرفتم 

تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌
واکسنش هم وقتش گذشته هم نایابه

باید وقتش میزدم انقدر تو این تلگرام چرت و پرت میاد که واکسن انفولانزا یه بچه رو کشت و این مزخرفات رو سالای پیش خوندم والا چشمم ترسید ولی پشیمونم خیلی 

8
ولی نان استپ رو خوب اومدی ،😁خارجکیه کی بودی توووو

اخه خیلی وحشتناکه عینه خنجر تو قلبم فرو میره بچم خیلی مظلومه 

خب واکسن هم واقعا عوارض داره بهترین داروش آب سیبه و دمنوش های زنجبیل و دارچین با عسل تو خونه هم مرتب اسفند دود بده که کوچیکه نگیره بالاسرش هم پیاز بذارین کلا عفونت محیطا میگیره

اللهم صل علی محمد وآل محمد
من از زمان شیوع انفولانزا دارم خودمو لعنت میکنم که واکسنشو جدی نگرفتم 

وای منم خدا خودش بچه هامونو حفظ کنه 

1601
خب واکسن هم واقعا عوارض داره بهترین داروش آب سیبه و دمنوش های زنجبیل و دارچین با عسل تو خونه هم مرتب ...

امیدوارم فردا دکترش بگه سرماخورده اینارو دادم بهش 

1578