2726
دختر اگه حرص خوردی مال اعصابته ،حس نمیکنی فکت ب  یک  طرف کشیده بشه کج بشه ؟از دردش اشکت می ...

حس بديه 

انگار دهنم فلج شده 

انگار رفته بالا ك نميتونم بزارمشون روي هم 

دارم گريه ميكنم حوله داغم گذاشتم انگار ن انگار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بلند شو ی دمنوش ارام بخش  بخور ،من دقیقا  این حس وددردی که داری میکشی کشیدم ،شب قبلش خیلی ...

اره فداتشم منم دقيقااااااا ديروز از عصر تا اخره شب حرص خوردمااااااا حرص ك گفتم الان سكته ميكنم 

الان امشب اينجوري شدم 

ژلوفن خوردن خيلي دردش مبهمه 

حس بديه  انگار دهنم فلج شده  انگار رفته بالا ك نميتونم بزارمشون روي هم  دارم گريه ...

اخ گفتی ،دقیقا،بخدا دردش هنوز یادمه،سریع برو بیمارستان ی  امپول میزنن  باور کن  اب  روی  آتیشه،من تجربه کردم

2728
اخ گفتی ،دقیقا،بخدا دردش هنوز یادمه،سریع برو بیمارستان ی  امپول میزنن  باور کن  اب&nb ...

مررررسي فداتشم 

شوهرم امروزم ك جمعخ بود سر كار بود تا ساعت٩ دلم نمياد بيدارش كنم 

ولي صبح حتما ميرم 

برم دكتر عمومي يا دندون پزشك؟

حس بديه  انگار دهنم فلج شده  انگار رفته بالا ك نميتونم بزارمشون روي هم  دارم گريه ...

دقیقا ،میدونم چی میگی  من ک گریه میکردم ،اصلا  اختیار  فکم  دست خودم نبود بقول شما  رفته  بود بالا 

دقیقا ،میدونم چی میگی  من ک گریه میکردم ،اصلا  اختیار  فکم  دست خودم نبود بقول ش ...

دقيقا چ خوب ك درك ميكني 😭لنتي دردش از يجاييه و يجوريه ك اصلا نميشه بگي دقيقا كجاس و چشه

مررررسي فداتشم  شوهرم امروزم ك جمعخ بود سر كار بود تا ساعت٩ دلم نمياد بيدارش كنم  ولي صب ...

من بیمارستان رفتم  اصلا نمیشد تحمل کنم ،فکم ب سمت راست  کشیده میشد رفتم اورزانس بیمارستان،سریع امپول زدن  ول کرد.اگه دردش ب این  شدت نبود از دندون هم   میشد.ولی دردش قابل تحمله با مسکن ومترونیدازول واموکسی کلاو بهتر میشهشده

عزيزم چ مهربوني شما 😍 انشالله ك هيچوقتي دردي رو ديگه تجربه نكنين 🤕

ممنون عزیزم ،نظر لطفتونه ان شاالله شماهم سریعترخوب بشید دیگه هم حرص نخوریدخودتون اذیت میشید سن کم ،حیف جوانیتون نکرده

2706