2726
دختر اگه حرص خوردی مال اعصابته ،حس نمیکنی فکت ب  یک  طرف کشیده بشه کج بشه ؟از دردش اشکت می ...

حس بديه 

انگار دهنم فلج شده 

انگار رفته بالا ك نميتونم بزارمشون روي هم 

دارم گريه ميكنم حوله داغم گذاشتم انگار ن انگار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بلند شو ی دمنوش ارام بخش  بخور ،من دقیقا  این حس وددردی که داری میکشی کشیدم ،شب قبلش خیلی ...

اره فداتشم منم دقيقااااااا ديروز از عصر تا اخره شب حرص خوردمااااااا حرص ك گفتم الان سكته ميكنم 

الان امشب اينجوري شدم 

ژلوفن خوردن خيلي دردش مبهمه 

حس بديه  انگار دهنم فلج شده  انگار رفته بالا ك نميتونم بزارمشون روي هم  دارم گريه ...

اخ گفتی ،دقیقا،بخدا دردش هنوز یادمه،سریع برو بیمارستان ی  امپول میزنن  باور کن  اب  روی  آتیشه،من تجربه کردم

2728
اخ گفتی ،دقیقا،بخدا دردش هنوز یادمه،سریع برو بیمارستان ی  امپول میزنن  باور کن  اب&nb ...

مررررسي فداتشم 

شوهرم امروزم ك جمعخ بود سر كار بود تا ساعت٩ دلم نمياد بيدارش كنم 

ولي صبح حتما ميرم 

برم دكتر عمومي يا دندون پزشك؟

حس بديه  انگار دهنم فلج شده  انگار رفته بالا ك نميتونم بزارمشون روي هم  دارم گريه ...

دقیقا ،میدونم چی میگی  من ک گریه میکردم ،اصلا  اختیار  فکم  دست خودم نبود بقول شما  رفته  بود بالا 

دقیقا ،میدونم چی میگی  من ک گریه میکردم ،اصلا  اختیار  فکم  دست خودم نبود بقول ش ...

دقيقا چ خوب ك درك ميكني 😭لنتي دردش از يجاييه و يجوريه ك اصلا نميشه بگي دقيقا كجاس و چشه

مررررسي فداتشم  شوهرم امروزم ك جمعخ بود سر كار بود تا ساعت٩ دلم نمياد بيدارش كنم  ولي صب ...

من بیمارستان رفتم  اصلا نمیشد تحمل کنم ،فکم ب سمت راست  کشیده میشد رفتم اورزانس بیمارستان،سریع امپول زدن  ول کرد.اگه دردش ب این  شدت نبود از دندون هم   میشد.ولی دردش قابل تحمله با مسکن ومترونیدازول واموکسی کلاو بهتر میشهشده

عزيزم چ مهربوني شما 😍 انشالله ك هيچوقتي دردي رو ديگه تجربه نكنين 🤕

ممنون عزیزم ،نظر لطفتونه ان شاالله شماهم سریعترخوب بشید دیگه هم حرص نخوریدخودتون اذیت میشید سن کم ،حیف جوانیتون نکرده

2706