2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

يهوويي عصبي نشدم ولي ديروز و ديشب كلي حرص خوردم و گريه كردم  ولي دندون قروچه اينا نه ندارم 😭

از فشار عصبی ممکنه داخل دهنت و لثه هات آفت بزنه و باعث بشه فکت درد بگیره

من دوهفته پیش سرماخورده بودم دهنم آفت زده بود از چند جا فکّ بالام چنان دردی داشت احساس میکردم الانه ک بشکنه روز اول نمی‌دونستم علتشو بعدا فهمیدم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2720
از فشار عصبی ممکنه داخل دهنت و لثه هات آفت بزنه و باعث بشه فکت درد بگیره من دوهفته پیش سرماخورده بو ...

دييقا منم از بس درد ميكنه حس ميكنم داره ميشكنه فكم 

وايي دارم از درد ب خودم ميپيچم چيكار كنم 

حس ميكنم داره ب كل صورتم درد منتقل ميشه

نداريم روغن عزيزم  دندون عقلمم هنوز در نيومده ٢٥ سالم شده تازه

مال همینه پس. باید تحمل کنی البته میتونی مسکن هم استفاده کنی ولی عادت نکنی بهتره، من بیست سالمه هر چهارتاش باهم داره در میاد، از شونزده سالگی دقیقا دردش شروا شد، چهارساله هرچندوق ی بار میگیره ول میکنه، هنوز کامل در نیومده

دييقا منم از بس درد ميكنه حس ميكنم داره ميشكنه فكم  وايي دارم از درد ب خودم ميپيچم چيكار كنم&n ...

چاره ای جز خوردن مسکن نداری فردا حتما چک کن ببین اگ آفت باشه با محلول جوش شیرین و آب بشور 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2714
مال همینه پس. باید تحمل کنی البته میتونی مسکن هم استفاده کنی ولی عادت نکنی بهتره، من بیست سالمه هر چ ...

واقعاااا يا حضرت عباس يني چند سال درد داره دندون عقل ؟ 

از طرف چب دهنم انگار فلج شده نميتونم دندون بالا و پايين زو بزارم رو هم 

واقعاااا يا حضرت عباس يني چند سال درد داره دندون عقل ؟  از طرف چب دهنم انگار فلج شده نميتونم د ...

شانسیه، مال بعضیا زود در میاد، مال من تازه ب نصفه رسیده، دکتر هم رفتم گفته یا باید صبر کنی کامل در بیاد بکشیم یا همینجوری جراحی کنیم در بیاریم، دیگه که حامله شدم ولش کردم

واسه من پیش اومده  عفونت  شدید دنذون بود  دندونم  عفونت کرده بود ،

یک سری هم عصبی شدم پایین استخوان گونم نزدیک فک بالا درد میکرد حس کشیدگی  داشتم  میگفتم استخوان  فکم  الان میشکنه  رفتم  دکتر گفت عصبی شدی امپول زد ول  کرد 

واقعاااا يا حضرت عباس يني چند سال درد داره دندون عقل ؟  از طرف چب دهنم انگار فلج شده نميتونم د ...

دختر اگه حرص خوردی مال اعصابته ،حس نمیکنی فکت ب  یک  طرف کشیده بشه کج بشه ؟از دردش اشکت می ریزه

2706