1600
1609
مال دندون عقلته، چن سالته؟  یخورده روغن سیاهدونه بمال ب فکت کمک میکنه

نداريم روغن عزيزم 

دندون عقلمم هنوز در نيومده ٢٥ سالم شده تازه 

اي كاش ميشد سرنوشت خويش را از سرنوشت/اي كاش ميشد اندكي تاريخ رو بهتر نوشت/اي كاش ميشد پشت پازد بر تمام زندگي/داستان عمر خودرا گونه اي ديگر نوشت😔
نداريم روغن عزيزم  دندون عقلمم هنوز در نيومده ٢٥ سالم شده تازه

مال همینه پس. باید تحمل کنی البته میتونی مسکن هم استفاده کنی ولی عادت نکنی بهتره، من بیست سالمه هر چهارتاش باهم داره در میاد، از شونزده سالگی دقیقا دردش شروا شد، چهارساله هرچندوق ی بار میگیره ول میکنه، هنوز کامل در نیومده

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دييقا منم از بس درد ميكنه حس ميكنم داره ميشكنه فكم  وايي دارم از درد ب خودم ميپيچم چيكار كنم&n ...

چاره ای جز خوردن مسکن نداری فردا حتما چک کن ببین اگ آفت باشه با محلول جوش شیرین و آب بشور 

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا !! فردا و فرداهایم را هر طور میخواهی نقاشی کن ! من به قلم رحمتت ایمان دارم !

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1613
مال همینه پس. باید تحمل کنی البته میتونی مسکن هم استفاده کنی ولی عادت نکنی بهتره، من بیست سالمه هر چ ...

واقعاااا يا حضرت عباس يني چند سال درد داره دندون عقل ؟ 

از طرف چب دهنم انگار فلج شده نميتونم دندون بالا و پايين زو بزارم رو هم 

اي كاش ميشد سرنوشت خويش را از سرنوشت/اي كاش ميشد اندكي تاريخ رو بهتر نوشت/اي كاش ميشد پشت پازد بر تمام زندگي/داستان عمر خودرا گونه اي ديگر نوشت😔
واقعاااا يا حضرت عباس يني چند سال درد داره دندون عقل ؟  از طرف چب دهنم انگار فلج شده نميتونم د ...

شانسیه، مال بعضیا زود در میاد، مال من تازه ب نصفه رسیده، دکتر هم رفتم گفته یا باید صبر کنی کامل در بیاد بکشیم یا همینجوری جراحی کنیم در بیاریم، دیگه که حامله شدم ولش کردم

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واسه من پیش اومده  عفونت  شدید دنذون بود  دندونم  عفونت کرده بود ،

یک سری هم عصبی شدم پایین استخوان گونم نزدیک فک بالا درد میکرد حس کشیدگی  داشتم  میگفتم استخوان  فکم  الان میشکنه  رفتم  دکتر گفت عصبی شدی امپول زد ول  کرد 

واقعاااا يا حضرت عباس يني چند سال درد داره دندون عقل ؟  از طرف چب دهنم انگار فلج شده نميتونم د ...

دختر اگه حرص خوردی مال اعصابته ،حس نمیکنی فکت ب  یک  طرف کشیده بشه کج بشه ؟از دردش اشکت می ریزه

1432
دختر اگه حرص خوردی مال اعصابته ،حس نمیکنی فکت ب  یک  طرف کشیده بشه کج بشه ؟از دردش اشکت می ...

حس بديه 

انگار دهنم فلج شده 

انگار رفته بالا ك نميتونم بزارمشون روي هم 

دارم گريه ميكنم حوله داغم گذاشتم انگار ن انگار

بلند شو ی دمنوش ارام بخش  بخور ،من دقیقا  این حس وددردی که داری میکشی کشیدم ،شب قبلش خیلی ...

اره فداتشم منم دقيقااااااا ديروز از عصر تا اخره شب حرص خوردمااااااا حرص ك گفتم الان سكته ميكنم 

الان امشب اينجوري شدم 

ژلوفن خوردن خيلي دردش مبهمه 

حس بديه  انگار دهنم فلج شده  انگار رفته بالا ك نميتونم بزارمشون روي هم  دارم گريه ...

اخ گفتی ،دقیقا،بخدا دردش هنوز یادمه،سریع برو بیمارستان ی  امپول میزنن  باور کن  اب  روی  آتیشه،من تجربه کردم

اخ گفتی ،دقیقا،بخدا دردش هنوز یادمه،سریع برو بیمارستان ی  امپول میزنن  باور کن  اب&nb ...

مررررسي فداتشم 

شوهرم امروزم ك جمعخ بود سر كار بود تا ساعت٩ دلم نمياد بيدارش كنم 

ولي صبح حتما ميرم 

برم دكتر عمومي يا دندون پزشك؟

1601
حس بديه  انگار دهنم فلج شده  انگار رفته بالا ك نميتونم بزارمشون روي هم  دارم گريه ...

دقیقا ،میدونم چی میگی  من ک گریه میکردم ،اصلا  اختیار  فکم  دست خودم نبود بقول شما  رفته  بود بالا 

دقیقا ،میدونم چی میگی  من ک گریه میکردم ،اصلا  اختیار  فکم  دست خودم نبود بقول ش ...

دقيقا چ خوب ك درك ميكني 😭لنتي دردش از يجاييه و يجوريه ك اصلا نميشه بگي دقيقا كجاس و چشه

مررررسي فداتشم  شوهرم امروزم ك جمعخ بود سر كار بود تا ساعت٩ دلم نمياد بيدارش كنم  ولي صب ...

من بیمارستان رفتم  اصلا نمیشد تحمل کنم ،فکم ب سمت راست  کشیده میشد رفتم اورزانس بیمارستان،سریع امپول زدن  ول کرد.اگه دردش ب این  شدت نبود از دندون هم   میشد.ولی دردش قابل تحمله با مسکن ومترونیدازول واموکسی کلاو بهتر میشهشده

1614