1600
1609

واي نميدونم اصلا چجوري بگم ك كجاس دقيقا 🤧

از بيرون ميشه زير استخون گونم 

از تو دهنم فك بالا نزديك گوشم 

اصن نميتونم هيچي بجوم

يا حرف بزنم درست 

چيكاركنم درد ميكنههههه

يهويي اينجور شد

اي كاش ميشد سرنوشت خويش را از سرنوشت/اي كاش ميشد اندكي تاريخ رو بهتر نوشت/اي كاش ميشد پشت پازد بر تمام زندگي/داستان عمر خودرا گونه اي ديگر نوشت😔

احتمالا دندون عقل

گنجشک ترین آدم او من شده بودم ... او دغدغه اش بود مرا باز بگیرد ... حرصش که درآمد بدنم خون به جگر شد ... من سیب شدم بلکه مرا گاز بگیرد ... می آمد و میدید مرا ، مثل دو تا دوست ! ... من را به دلش یکسره نزدیک نمیکرد ... در جوخه ی اعدام من بی همه چیزش ... می آمد و پا میشد و شلیک نمیکرد

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

عصبانیت دلیلش دختر خاله منم اونجور بود برو دکتر اون خوب شد ولی یمدت خیلی سختی کشید 

دلم ی اتفاق خوب میخاد از جنس معجزه های خالق بی همتا، همان معجزه ای منتظرش هستم😔
عصبی نشدی؟؟

يهوويي عصبي نشدم ولي ديروز و ديشب كلي حرص خوردم و گريه كردم 

ولي دندون قروچه اينا نه ندارم 😭

اي كاش ميشد سرنوشت خويش را از سرنوشت/اي كاش ميشد اندكي تاريخ رو بهتر نوشت/اي كاش ميشد پشت پازد بر تمام زندگي/داستان عمر خودرا گونه اي ديگر نوشت😔
8
عصبانیت دلیلش دختر خاله منم اونجور بود برو دکتر اون خوب شد ولی یمدت خیلی سختی کشید 

جدي؟ ديروز خيلييييييييي حرص خوردم خيليااااااا 

2روزه اینجوریم چیز سفت خوردی؟ یا ارتودنسی کردی؟

نه

عزيزم كلا چند روزه اشتها ندارم زياد 

دندونت درد نمیکنه؟ لثه هات چی، فقط استخون؟

دندونم ك ن 

لثمو نميدوتم 

ولي اين درد از استخونه قشنگ حس ميكنم فكه

1601
يهوويي عصبي نشدم ولي ديروز و ديشب كلي حرص خوردم و گريه كردم  ولي دندون قروچه اينا نه ندارم 😭

از فشار عصبی ممکنه داخل دهنت و لثه هات آفت بزنه و باعث بشه فکت درد بگیره

من دوهفته پیش سرماخورده بودم دهنم آفت زده بود از چند جا فکّ بالام چنان دردی داشت احساس میکردم الانه ک بشکنه روز اول نمی‌دونستم علتشو بعدا فهمیدم

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا !! فردا و فرداهایم را هر طور میخواهی نقاشی کن ! من به قلم رحمتت ایمان دارم !
از فشار عصبی ممکنه داخل دهنت و لثه هات آفت بزنه و باعث بشه فکت درد بگیره من دوهفته پیش سرماخورده بو ...

دييقا منم از بس درد ميكنه حس ميكنم داره ميشكنه فكم 

وايي دارم از درد ب خودم ميپيچم چيكار كنم 

حس ميكنم داره ب كل صورتم درد منتقل ميشه

1614