2726
عنوان

بچه ام یک ماهشه نمیخوابه

249 بازدید | 38 پست

خیلی خسته ام همش ب خودکشی فکر میکنم نفخ زیادی داره بهش کولیف میدم اما ۵ دقه بعد بیدارمیشه حس میکنم رفلاکسم داده دگ کم اوردم بعد زایمان همش دارم گریه میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزمممم

درکت میکنم

حق داری خسته باشی 

لطفا ببرش یه دکتر بهتر برای نفخ و رفلاکس راهکارهای بهتری هست 

از کسی کمک بگیر یکم بخواب

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
نه روز میخوابه نه شب

دركت ميكنم عزيزم پارسال اين موقع وضعيت شما رو داشتم توكل كن به خدا و ازش بخواه كمكت كنه و صبرتو زياد كنه

آب جوش و نبات و يه قطره عرق نعنا هم خوبه امتحان كن

شربت گریپ میکچرم خیلی خوبه برا نفخ ولی سعی کن بهش فرصت بدی ک آروغ بزنه بچه‌ها قلقاشون فرق داره یکی دیرتر آروغ میزنه یکی زودتر

عاشق که شد که یار به حالش نظر نکرد/ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست

به شکم بخوابونش پشتشو ماساژ بده 

غذاهای نفاخ نخور بعد هروعده غذاییت عرق زنیان بخور

قبل هروعده هم یه ذره سرکه سیب بخوری خوبه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

واااای یاد خودم افتادم، چقدر سخت بوووووود

با اینکه من ۲ ماه اول تقریبا کمکم میکردن ولی بازم کم میاوردم

عزیزم فک میکنید بزرگ بشه راحت میشی؟ باید بگم سخت در اشتباهی😂 هر زمان کارا و اذیتهای خاص خودشو داره

شما بخاطر بی‌تجربگی الان برات سخت میگذره، مطمئن باش بزرگتر بشه میگی چرا انقد بخودم سخت گرفتم ، پسر منم رفلاکس تا ۶ ماه و دل درد تا دو ماه

اکثرا تا ۲ ماه ازار اذیتاشون زیاده، بعد از ۶ ماه تقریبا اذیتاش یه مدل دیگه میشه و‌.... 

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
واااای یاد خودم افتادم، چقدر سخت بوووووود با اینکه من ۲ ماه اول تقریبا کمکم میکردن ولی بازم کم نیاو ...

ای کاش تا دوماهگی باشه بخدا دارم دق میکنم همین الان خواستم قرص بخورم همش ب خودکشی فکرمیکنم

2706