2737
2734
عنوان

مادر سفید پدر سبزه

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 31 پست
خب به شوهرت رفت دیگه😂

خودمم سفیدم  کلن خانوادما  سفیدیم 

شوهرم  از من  تیره تره   ولی سبزع نیس  گندمیه 

پسرم خیلی سفیده  رفته بخودم😍

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره😄😄😄خواهرم سبزست شوهرشم سبزه.خواهرزادم سفیدبرفیه.پدرشوهر خواهرم همیشه میگه از شما دوتا سیا این ...

احتمالا به عمه یا خاله ش رفته😍

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
خودمم سفیدم  کلن خانوادما  سفیدیم  شوهرم  از من  تیره تره   ولی سبزع ...

خوش ب حاالت

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2728
احتمالا به عمه یا خاله ش رفته😍

داییش و خاله هاش که ماباشیم شیربرنج بودیم باموهای طلایی😁به مارفته‌.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
داییش و خاله هاش که ماباشیم شیربرنج بودیم باموهای طلایی😁به مارفته‌.

همونه پس😍برادر زاده منم کپی منه😍

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
این قیافش کپی عمه و باباشه ولی بوریش به ماکشیده.

اکثر بچه ها ب باباشون میرن

من شاید چنتا بچه دیدم شبیه مادرش بوده

2738

دختر من ب باباش رف سبزه شده البته میگن روشن میشه خودم امیدی ندارم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706