2733
2734
عنوان

از کجا بدونم خوشگلم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 140 پست
خب خدارو شکر.....انشالله عشقتون پایدار باشه

قربونت بشم مرسی تازه بچه پرو اوایل اشنایی میگفت قیافه اصلا برام مهم نیست😑

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگ‌دوتا داره  من فقط این و دارم  شما اون یکیو داری ؟

ن بابا. این فرضیه خودمه😂میگم شاید دو تا داره و این ک خالیه دومی باشه و خواسته گولمون بزنه شاید😐

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
اره منم همین حسو دارم😐🤔

اوم

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2731
2738
اتفاقا خیلی هم مهمه. این که کاملا شعاره

منم گفتم بهش اگه برات مهم نیست چرا نرفتی با کسی که  تضاد چهره ی منه یعنی سفید نباشه قدش بلند نباشه موهاش بلند نباشه و ... یجوری میگفت ادم حس زشت بودن میکرد بعد یه جاهایی هم که بحث پیش میومد میگفت بابا مردا دلشون زن میخاد نمیخوان که یه مرد دیگه بیارن کنارشون منظورش زمختی و .... بود 

خیلی نازی 

مرسی قربونت البته من میگم این خیلی خشکل تره ولی خواهرشوهرام میگن کپ توعه

زنده باشی😘چشم رنگی؟

مرسی قربونت ❤️😘

2706