2726
عنوان

از کجا بدونم خوشگلم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیج عکسی هم تو ابمش نبود 

خداروشکر😂من میگم اینکارارو میکنه مرموز که نی نی سایتیا با خیال راحت عکس بزارن یهو با کلی عکس میاد میزنه تو برجکمون😕

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2728
با اون چشمات معلومه تو چشمی خب

الان شوهرم بهم گفت قبل ازدواج  عاشقت نبودم الان عاشق واقعیتم😑نمیدونم ناراحت بشم یا خوشحال🙃

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
خداروشکر😂من میگم اینکارارو میکنه مرموز که نی نی سایتیا با خیال راحت عکس بزارن یهو با کلی عکس میاد م ...

اره والا حالا برداشته دگ‌منم نمیزارم 

با این ک‌مهم نبود واس من ولی باز ادم ی جوری میشه 

میشه عکستوببینم؟

وای بخدا قبلا عکسمو وقیح برداشت جرعت ندارم بزارم فقط کپ یه عکسم اون عکسو میزارم اونو دیدی انگار منم 

هیج عکسی هم تو ابمش نبود  

اره منم دیده بودم. بنظرت این همون البومه یا دو تا داره و دومیو برا رد گم کنی ساخته؟🤔🤔🤔🤔

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
معلومه دیگه خوشحال دیگه از این بهتر

اخه راستم میکه چون ما چهار ماه دوست بودیم بعد دوماه نامزد بعد عقد بعد دوماهم سریع عروسی من دوسش داشتم اونم دوسم داشت ولی خودمم که فکر میکنم میبینم واقعا الان دیوانه وار عاشقشم اونموقع به این شدت عاشق نبودم  

اره والا حالا برداشته دگ‌منم نمیزارم  با این ک‌مهم نبود واس من ولی باز ادم ی جوری میشه

من برا خودم مهم نیست شوهرم جرم میده😑

اخه راستم میکه چون ما چهار ماه دوست بودیم بعد دوماه نامزد بعد عقد بعد دوماهم سریع عروسی من دوسش داشت ...

خب خدارو شکر.....انشالله عشقتون پایدار باشه

خوشگل بودن خیلی خوبه ولی خوب بودن از اون خوشگل تره❤❤❤
خداروشکر😂من میگم اینکارارو میکنه مرموز که نی نی سایتیا با خیال راحت عکس بزارن یهو با کلی عکس میاد م ...

اره منم همین حسو دارم😐🤔

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2706