1542
1480
عنوان

یه راه بگید نرم بکشمش

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 36 پست
هر چی میکشیم از آدمای دورو و دروغگو 

منم یکی از بدتریناشو دیدم ینی هیچ وقت خود واقعیش نبود همیشه دورو بود همیشه نقاب داشت واقعا نمیشد تحمل کرد  

مرا عهدیست با جانان...
بزرگترین انتقام اینه که نذاری روتون اثر بذاره.در اولین فرصت هم مسیرهاتونو جدا کنین

درسته ولی اینا حرفه ، عمل کردنش خیلی سخته 

بعضیا طوری رفتار می کنن که دیگران رو آزار بدن و واکنششونو ببینن لذت میبرن از اینکار 😑 مریضن مریض

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

منم یکی از بدتریناشو دیدم ینی هیچ وقت خود واقعیش نبود همیشه دورو بود همیشه نقاب داشت واقعا نمیشد تحم ...

😔 چی بگم خودمم خستم خیلی خسته 

دعا می کنم هیچوقت بهد از این سر راه من و شما اینجور آدما قرار نگیرن 

1546
اینا تجربس خودتو ناراحت نکن عزیزم

شوهرم هی همینو میگه

ولی واقعا تحملش سخته خسته شدم نمیتونم جلوش وایسم یا تلافی کنم نه بلدم نه اخلاقیه 😭 ولی دیگه کم آوردم حتی نمیخوام یه لحظه کنار وایسه 

شوهرم هی همینو میگه ولی واقعا تحملش سخته خسته شدم نمیتونم جلوش دربیام یا تلافی کنم نه بلدم نه اخلاق ...

اره منم تجربه مشابه داشتم واقعا ب حد مرگ سختم بود فک کن ادمو عذاب ک میداد هیچی بعدد وانمود میکرد کاری نکرده و تازه از توهم شاکی میشد  

ولی اون دعاهارو بخون بلکه ارامش بگیری

این روزام میگذره ولی بعدش ما پخته تر و عاقل تر شدیم میگن کربن تحت فشار شدیده ک میشه الماس وگرنه گرافیتی بیش نبود...

مرا عهدیست با جانان...
1432
اره منم تجربه مشابه داشتم واقعا ب حد مرگ سختم بود فک کن ادمو عذاب ک میداد هیچی بعدد وانمود میکرد کار ...

دقیقا همینکارو میکنه اون اذیت میکنه دروغ میگه پشت سرم حرف میزنه بعد طوری وانمود میکنه که هیچی نبوده بعدم از من دلخوره 😐 آهههههههههه

دقیقا همینکارو میکنه اون اذیت میکنه دروغ میگه پشت سرم حرف میزنه بعد طوری وانمود میکنه که هیچی نبوده ...

واییی نکنه اون همون اینهه🤣🤣🤣

مرا عهدیست با جانان...
واییی نکنه اون همون اینهه🤣🤣🤣

از این آدما خیلی زیادن متاسفانه میشه گفت نصف اطرافیانمون جز این دسته هستن حالا کم و بیش بعضیا لو رفتن بعضیا تو سختی و وقتی پای منافعشون وسطه خودشونو نشون میدن 

اینقدر دورو هستن که بعد چندسال میشه شناختشون 

1601
از این آدما خیلی زیادن متاسفانه میشه گفت نصف اطرافیانمون جز این دسته هستن حالا کم و بیش بعضیا لو رفت ...

امیدوارم شرایط برات اسون شه عزیزم  

مرا عهدیست با جانان...