2737
2734
عنوان

نامزدی خواهر کوچکتر...😢آیا من طبیعی ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31940 بازدید | 620 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم دوتا زندگی مستقل و مجزاست نه منتی رو سرخواهرت داری نه باید ناراحت بشی که اگر ناراحت بشی شان و منزلت خودت رو هم به عنوان زن و هم خواهر پایین اوردی 

اصلا هم هول هولکی تصمیم به ازدواج نگیر

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
منم دختر عمه های 2و4 سال کوچکتر شوهر کردن و  منم ناراحتم

دخترعمه هات چه ربطی به شما داره 

منم دختر عمم 20 سال بزرگ و 7 سال و دختر عمو هام 21 سال و 2 سال بزرگتر بودن اونام باید از ازدواج من ناراحت میبودن زندگی هر کس به خودش ربط داره

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ازدواج کردن  تو هر سنی مهم نیس... ازدواج عاقلانه و درست و حسابی مهمه.. ک بعدا نگی کاش مجرد بودم... 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
2738

عزیزم آره کاملا احساس تو طبیعیه و تو فامیل مام خواهر کوچیکتر زودتر ازدواج کرد ومن اصلا خوشم نیومد و بنظر منم خواهرت باید صبر کنه بخصوص که طرفش پسرخالته وميدونه که ولش نمی کنه و هنوز فرصت دارن حالا اگر سنش بالا بود و ممکن بود که فرصت ازدواج واز دست بده حق داشت اما توام زیاد خودتو ناراحت نکن اتفاقا من مورداي زیادی وديدم که با ازدواج خواهر کوچیکتر خواهر بزرگتر بیشتر به چشم اومده وفرصتاي ازدواج بیشتری براش پیش اومده بخدا توکل کن و ازش بخاه هرچه زودتر راه خيرو پیش پات بذاره

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋
خواهر شما که دیگه شورشو دراوزده.... اگر جای من بود می خواس  چیکار کنه؟؟؟؟ تازه الان اطرافیان به ...

خوب کاملا معلومه حسودین دیگه

شما همچینم سنت کم نیست 

چه معلوم تو این یک سال فرضی که میگین ازدواج کنید همونطور که تا الانم ازدواج نکردین و ۲۶ سالتونه!!!

الهی ک یه مرد خوب و مهربون بیاد خاستگاریت و قبل خواهرت ازدواج کنی ...درکت میکنم منم خواهر کوچیکم همش ١ ماه جلوتر نامزد کرد داشتم دیوونه میشدم 😂

هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست 🤲ان شاءالله تیکرم واقعی میشه.یا حسین..یا الله🤰🤰🤰🤲🤲🤲
خوب کاملا معلومه حسودین دیگه شما همچینم سنت کم نیست  چه معلوم تو این یک سال فرضی که میگین ازد ...

چرا اینجوری با مردم حرف ميزني؟؟تو چه کار به سن مردم داري مگه هر کی سن کم ازدواج کنه تاج پادشاهي ميزارن سرش؟من به اين دختر خانم کاملا حق میدم،تو زندگی ندیدم هیچ دختری از ازدواج خواهر کوچيکترش از خوشی بال در بیاره.خیلی هنر کنه ناراحتیش رو پنهون میکنه.ولی خواهر شما واقعا نرمال نیست ندیدم تا حالا خواهر کوچیکتر دوس داشته باشه از بزرگه زودتر ازدواج کنه و حسادت کنه

2706