2726
ای بابا مردا تا عقب واونجا رو میبینن هوش از سرشون میره

اخه شوهر من کارشو کرده بود حمومم رفته بود این اتفاق بار دوم افتاد این کارش چی بود نمیدونم واقعا؟ 

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هفت بار دیگه نه کار من نیست

😂😂😂😂الان دیگه رکوردمون سه باره اون برا دوران عقد بود ک هفته ای یبار همو میدیدیم الانم توفیری نداره ها اون موقع روزی هفت بار البته در هفته یک روز الان روزی دو سه بار در هفته سه ۱چهار روز😂😂😂

😂😂😂😂الان دیگه رکوردمون سه باره اون برا دوران عقد بود ک هفته ای یبار همو میدیدیم الانم توفیری ندا ...

منم روزی فقط یه بار سه مرتبه شدالان هفته ای دو بار منتهی اصرارش فقط روی عقبه نمیدونم چکار کنم

منم روزی فقط یه بار سه مرتبه شدالان هفته ای دو بار منتهی اصرارش فقط روی عقبه نمیدونم چکار کنم

اوه اوه نذاریا من شنیدم دردش زیاده البته شوهر منم گاهی میگه نمیدونم ب شوخیه یا ن ولی من میگم اگه من راضی نباشم حرامه اونم ک مذهبی طفلی چیزی نمیگه دیگه😅😅

اوه اوه نذاریا من شنیدم دردش زیاده البته شوهر منم گاهی میگه نمیدونم ب شوخیه یا ن ولی من میگم اگه من ...

نمیدونم چکار کنم یه بار دوران نامزدی بهش دادم بعد عروسی هم یه بار الان بازم میخاد میترسم سراغ کسی دیگه ای بره

نمیدونم چکار کنم یه بار دوران نامزدی بهش دادم بعد عروسی هم یه بار الان بازم میخاد میترسم سراغ کسی دی ...

اگه درد نمیکنی بده ولی ی جوری مجابش کن ک نکنه میخای من واقعا بگم چیکار کردم؟

درد که داره اولش ولی بعد بهتر میشه خب چیکار کردی

یبار تو دوران نامزدی بهش گفتم بیا جا عوض کنیم گفت ینی چی گفتم من تورو میکنم اگه دردت نیومد همیشه بکن بعد ک خودش دردشو کشید دیگه گفت اصلا نمیگم ک میخام😂😂😂

چجوری کردی

البته من با شوهرم زیادی راحتم شاید اگه یکی دیگه این کارو بخاد با همسرش بکنه طرف مقابلش ناراحت بشه مونده ب جنبه شوهر دیگه

2706