1600
1605
عنوان

مهمون باشعوور(معكوس)

54616 بازدید | 1158 پست

امشب ساعت ٨ شب فاميلاي شوهرم زنگ زدن گفتن شام ميايم اونجا😐

تا زنگ زدن به شوهرم گفتم برو سركوچه كوبيده و جوجه بگير بيار من برنجشو ميذارم دلمم خوش بود ك مشكلي نيست براي شام

اومد خونه گفت بستس😐😣((به جاهاي ديگه اعتماد نداريم))

بعد ١ ربع رسيدن خونمون پذيرايي كردم داشتم شام درست ميكردم يكيشون حامله بود بهش گفتم من غذاهام يكم تند ميشه مشكلي نداري؟ 

ميگفت چرا يكم فشارم بالا پايين ميشه ولي بريز 

بعد گفتم ته چين درست ميكنم ويارت ميكشه بخوري اگه نه يچيز ديگه برات جدا درست كنم گفت زياد باب ميلم نيست ولي درست كن

شامو حاضر كردم ((زرشك پلو با مرغ و ته چين گذشتم ببينين ٢ ساعته من جونم در رفت تا اينارو درست كنم))

داشتم ميزو ميچيدم گفتم ترشي سركه ميخوري؟ گفت ممنوعه برام ولي بيار 

اخر گفتم عزيزم تو ك همه چي ميخوري اَداهات چيه بگو بيار ديگه😒😒

موقع خداحافظي ميگم ببخشيد كم كسري بود ميگه انشالله دفه بعد زودتر خبر ميديم كم كسري نباشه 

با خنده گفتم باز خوبه ميدونين ساعت ٨ شب نميرن خونه كسي😁

اخ حرصم دروومد دوست داشتم دست بندازم سركه هارو خالي كنم توو حلقش

((اصلا هم عقلشون نميكشيد اين وقت شب بريم كي شام درست كنه كي بخوابه صبح ميره سركار))

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

اشتباهت اینجا بوده که اصلا ازش نظر پرسیدی  

میخوره بخوره نمیخوره به جهنم 

حرف اخرتم خیلی خوب کردی گفتی واسه ادم پرو باید پرو بود 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522
اشتباهت اینجا بوده که اصلا ازش نظر پزسیده میخوره بخوره نمیخوره به جهنم  حرف اخرتم خیلی بود کرد ...

اخه گفتم حاملس 

نشه يوقت از خونم بره بگه غذاشو خوودم فشارم رفت بالا يا رفت پايين😣😣

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

اشتباه کردی باید املت میذاشتی

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    
8
براشون حاضری درست میکردی به دو دلیل اول عادت نکن به تکرار این کار و اینکه سطح توقعش ازت بالا نباشه. ...

فاميلاي همسرم بودن 

و مشكل اينجاس اينا يكم پشت سرم صحبت ميكنن كه اره ميره سركار خونه داريش بده((حالا نيومدن اصلا خونما فقط زر ميزنن))

نميخواستم دامن بزنم به حرفاشون ميخواستم همه چيز كامل باشه جاي حرف نباشه

یه سریا همین مدلین کلا بیشعور و نفهم

خانواده شوهر آبجیمم همینجورین طفلی هفته پیش مارو دعوت کرد شام منو همسر و مامانمو داداشم ما رفتیم یهو دیدیم دوتا جاریاش و شوهراشون و مادرشوهرشم اونجان جا خوردیم بعد تو اتاق به ابجیم گفتم اینا چرا اومدن گف ساعت ۷ زنگ زدن گفتن ما داریم میایم حالا مادرشوهرش میدونسته امشب مهمون داره ها طفلی سریع به غذاش اضافه کرده

تمرکز من روی زیبایی های زندگیمهکه خداوند برای من فراهم کرده 🧿 عمری باقی بود به اون یک درصدناامیدی هم یه نگاهی میندازیم 👊
1403
واي اخرش قهوه ايش كردي حال كردم

نميذاارن احترامشونو حفظ كنم😅😅

اخه گفتم حاملس  نشه يوقت از خونم بره بگه غذاشو خوودم فشارم رفت بالا يا رفت پايين😣😣

ادم حامله اگر پرهیز غذایی داشته باشه نمیره مهمونی 

البته کار شما از روی خانمیت بوده ها ولی خب هر کسی جنبه و شعورش رو نداره وقتی هشت شب پامیشه میاد سرزده شام باید از همون جا به میزان شعورش پی برد 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
1611