2737
2734

توی تاپیکای قبلیم هستش قضیه طولانیه ..همسرم معتاده ومن پنجاه روزه قهرم خونه مادرم ..قرارشد داداشش و باباش ترکش بدن ک شوهرم هنوزم یک شب کارت میکشه اس ام اسش میاد این یعنی واسه هیچکسی مهم نیست مادرم زنگ زدب باباش وتاجمعه یعنی امشب وقت داد ک اگراومدن و شرط مادرمو قبول کردن ی فرصت برای بار اخر میده ب شوهرم .ک خبری نشد .شوهرم ک معلوم نیست کجاستو گوشیشم خاموشه ..منم غروب پیام دادم ب برادرشوهرم خیلیم باهم خوبیم .مثل خواهربرادریودیم .بهش گفتم که من میخام طلاقمو بگیرم و دیگ قید شوهرم زدم بهش گفتم بهش بگین اول من نظرم طلاق توافقیه وکلی حرف .ک بره ب شوهرمو مامان باباش بگه اینو ..اولش گفتم داداش حرف دارم باعات گفت بگوابجی بعدپیامام دیگ جواب نداد!!نمیدونم چرا؟ناراحتم ازش ک چراجوابمو نداد؟نظرشماچیه؟فکرم خیلی درگیره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شاید   میترسه چیزی بگه بدتر بشه          وقتی حرف طلاق اوردی وسط        حق بده   اونم درگیر شده فکرش

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
2706