2733
2734
عنوان

پریود نشدم کمک کنین توروخدا

6734 بازدید | 43 پست

دوستان من همیشه ۲۵ پریود میشدم ماه قبل به خاطر استرس عروسیم دقیقا از فردای عروسیم ۱۷ آبان پریود شدم قرص و اینام نخورده بودما الان این ماه پریودم نشده یعنی ی ماه بیشتر گذشته و نشدم همش هم حالت تهوع و سرگیجه اینا دارم شکمم سفت شده درست مثل وقتایی ک پریود میشدم شده ولی نمیشم همش هم میخابم توروخدا بگین چی بخورم ک پریود بشم خیلی استرس دارم کمکم کنین خواهش میکنم

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه جلوگیری مطمئن نداری

ن نمیدونم واقعا خودمم نمیدونم چ خاکی ب سرم شده البته من کیست پلی کیستیک داشتم میگم ینی شاید بخاطر اونه ... میشه؟

نترس بایا طبیعیه من تا سه ماه بعد عروسیم اینطوری عقب مینداختم حامله هم نبودم درست میشه اصلا نگران نب ...

مسئله اینه من در ظاهر عروسیم بود اگر ن شش هفت ماه بیشتر بود ک دختر نبودم 

2738

[QUOTE=115714501]بله دقیقا استرس هم بهش اضافه شده نمیشی .ی بی بی چک بخر تست کن نیستی من قول میدم

خیلی میترسم اگه حامله باشم کل برنامه هایی ک برا اینده ریختم ب فنا میرن

مثبت باشه شکر خدا که بهت هدیه داده 

قبول ک هدیه خداست ولی از الان برای من ۱۸ ساله خیلی زوده اگه مثبت باشه امپول بزنم پریود بشم سقط میشه؟

نه عزیزم نترس نیستی استرس گرفتی فرضا هم ک باشی تو این اوضاع نازایی خدا هم شکر کن نی نی داده بهت زندگ ...

بخدا من نمیتونم ب شوهرم و خونه زندگیم برسم ی بچه هم بیاد روش ک نور علی نور میشه دیگه

2706