2410
2553
عنوان

شعر یا بیتی رو که خیلی دوست دارید اینجا بنویسید❤

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 128 پست

بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران

کز سنگ ناله خیزد روز دواع یاران

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جهانِ من از گریه ات خیسِ باران....تو با سقفِ کاشانه ی من چه کردی؟!....

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2720

گوش کنید ای شمایان 

کدامین خدای بزرگ وسعت عشق سپیدتان را می بویید؟

خدای فاصله ها ...؟

خدای شکست ها...؟

خدایی که خود آفریدگار احساس و رنگ است

اما مرگ ماهیان و پر پر شدن پروانه ها را می پذیرد.

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری
2714

تن یک سپهر نور

لب یک قرابه شهد

رخ یک طبق سمن

یاقوت لعل تو همرنگ نارون

شمشاد قد تو همسنگ نارون

در زلفگاه تو تا چشم میرود

بند است یا گره چین است یا شکن

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 

خوبرویان  جهان رحم ندارد  دلشان.. باید از جان بگذرد هرکه شود عاشقشان.. آن زمانی که سرشتند  ز گل ادمشان.. سنگی اندر گلشان بود همان شد دلشان

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟

آن چنان مات که یکدم مژه برهم نزنی

مژه برهم نزنم تاکه زدستم نرود

ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی!

خدایا؛ سپاسگزارم،سپاسگزارم،سپاسگزارم...
2706