1608
1605

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522

با توام ديگر ز دردی بيم نيست

هست اگر، جز درد خوشبختیم نیست

عشق چون در سينه‌ام بيدار شد

از طلب، پا تا سرم ايثار شد

اين دگر من نيستم، من نيستم

حيف از آن عمری که با من زيستم

when life leaves us blind, LOVE keeps us kind***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

در طریق عشق بازان مشکل اسان کجا....  

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکربارداری نیست...........19 اسفند منتظرم عشقم  .................من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
1615
1523

‎در این درگه كه گه گه کَه کُه و كُه کَه شود ناگه/ مشو غِرَّه به امروزت که از فردا نِه ای آگه...

کاش در صحرای محشر، وقتی خدا پرسید؟! بنده من روزگارت را چگونه گذراندی؟! مهدی فاطمه برخیزد، و بگوید منتظر من بود... اللهم عجل لولیک الفرج.

بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران

کز سنگ ناله خیزد روز دواع یاران

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون بیاینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄

جهانِ من از گریه ات خیسِ باران....تو با سقفِ کاشانه ی من چه کردی؟!....

میگویَد این همه اذیتَت کردم,باز رهایَم نکردی؟گفتم: یکبار دیر به مدرسه رسیدم،،،هیچ کَس در حیاط نبود.....آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت......بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.......ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت ...هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....                                                                       *اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*                                                                                                                      من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.
1611