2726
عنوان

تجربه درمان افسردگی خودم.

| مشاهده متن کامل بحث + 753630 بازدید | 4111 پست
اگه راهی برای برونگراشدن پیداکردین لطفا اینجابنویسید منم استفاده کنم

من یه فیلم دیدم جالب بود سرچ کنید تو اپارات زیاده البته اونا نوشتن خجالتی بودن شامل ما درونگراها هم میشه من مثلا با مغازه دارا خیلی حرف میزنم تا روم باز بشه البته خانم هستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. ممنون سر زدی. عزیز من با  دوستان زیادی در تماسم. بعضی شون دارو هم میخورن. هیچ اشکالی ندار ...

عزیزم چرا دارو مصرف نکردی؟

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2728

منو هم کمک کنید خب :(

نمیدونم چم شده از هیچی لذت نمیبرم :(

قبلنا میگفتم همه چی داشته باشم پزشو بدم به فامیلام .واسه هنین میخریدم میپوشیدم ارایش میکردم و... 

الان اونم ندارم یعنی پوزی نیستم 

چیکار کنم‌؟ :(

مثلا همسرم پول داده برم پالتو بخرم . با خودم میگم ولش کن کجارو دارم برم که بخوام بپوشم . :(

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

سلام به همه دوستان من چند ماه پیش پانیک گرفتم و الان درمان شدم بدون روانپزشک و تصمیم گرفتم به هرکسی که بدونم این بیماری رو داره معرفی کنم چون میدونم چقدر عذاب اوره  

به شما هم معرفی میکنم خودتون تحقیق کنید دوست داشتید برید پیش دکتر نجف پور  و یکی  هم کتاب دستان شفابخش انسان شفابخش رو بخونید البته من صوتی دانلودش کردم 

این هم پیج اینستاگرام دکتر که روش نوینی داره و بدون قرص هست مثل معجزه واقعا معجزه تا خودتون نبینید باور نمیکنید من هرشب حمله بهم دست میداد ولی از جلسه اول که رفتم کامل تموم شد و کلا دو جلسه رفتم تا الان هم پانیک رفته هم مشکلات دیگه خواهش میکنم برید ببینید به خدا خوب میشید بچه ها این بیماری آدمو انگار از پا درمیاره و نا امید میکنه ولی خدا برامون راه درمان گذاشته که تا به حال هیچ جا نبوده متد جدیدی هستش اسم روشش سوناپس هست  برای هر نوع بیماری روحی و جسمی هست حتی فوبیا و ترس هایی که داریم مثل ترس از مار ارتفاع جن و روح مثلا تاریکی تنهایی ترس از دست دادن عزیزان ترس جدایی در رابطه و‌...  

انشاالله همه مثل من اشک شوق بریزید تا جاییکه بتونم تو همه گروه ها میزارم این رو اگر شما هم رفتید و درمان شدید همین کارو بکنید چون من قبل از آشنایی با دکتر از خدا عاجزانه کمک خواستم که اگر درمان بشم به بقیه هم کمک میکنم حالا خیلی ها ممکنه فکر کنن تبلیغه که اشکال نداره من کارمو انجام میدم چون هرکس که خوب بشه انرژی مثبتش برمیگرده به من و کسی هم که تهمت بزنه تبلیغه برای خودش کارما و انرژی منفی درست میکنه.   

https://instagram.com/dr.hosseinnajafpour?

منو هم کمک کنید خب :( نمیدونم چم شده از هیچی لذت نمیبرم :( قبلنا میگفتم همه چی داشته باشم پزشو بدم ...

عزیزم کل تایپیک رو بخونید بعد بیایید خصوصی سوالی بود

گروهی از خانمهای اینجا واتساپ هم دور همنن

سلام به همه دوستان من چند ماه پیش پانیک گرفتم و الان درمان شدم بدون روانپزشک و تصمیم گرفتم به هرکسی ...

اگه تبلیغ نیست خب عملی از تحربه تون اینجا بنوبسید. 

اکثر دوستان وصعیت مالی خوبی ندارن. کمکی بود

سلام به همه دوستان من چند ماه پیش پانیک گرفتم و الان درمان شدم بدون روانپزشک و تصمیم گرفتم به هرکسی ...

خانمی ما همه تهران یاشهرموردنظرشمانیستیم که این دکتر روبریم ماهرکدوم یه گوشه ازایرانیم وازاین تریبون که به لطف مامانل عزیز فراهم شده هموکمک میکنیم شماهم ازتجربه هاتون بنویسیدتامارویاری کنید 

اگه تبلیغ نیست خب عملی از تحربه تون اینجا بنوبسید.  اکثر دوستان وصعیت مالی خوبی ندارن. کمکی بو ...

من تجربم رو مینویسم ولی در هر صورت با مراجعه به دکتر درمان شدم و متاسفانه دکتری نیستند که تخفیف بدن یا هزینه نگیرن ولی کارش بی نظیر بود جلسه اول یکسری سوزن خیلی ریز وصل کردن به لاله گوشم بعد با یک دستگاه قلمی شکل روی اونها رو چک میکرد از یک طرف هم نبض دستمو چک میکرد بعد یکسری نور تابیده میشد دو طرف گوشهام نورهای رنگ های مختلف بعد میگفتن به هرچیزی که ناراحتت میکنه فکر کن مثلا وقتی پانیک میشی چه حالتهایی میشی به همش فکر کن از اول تا اخر به خاطرات بد و ... بعد از این مرحله دوباره نورها خاموش روشن شد بعد دوباره گفت فکر کن که دیدم نمیتونم فکر کنم دیگه شوکه سده بودم انگار هرچقدر تمرکز میکردم از ذهنم میدرید و از همون شب دیگه پانیک نشدم حتی ۱ بار یک جلسه دیگه هم رفتم که همینطوری بود دوباره و الان قراره جلسه اخر رو برم که گفتن در مورد غذا صحبت میکنن که نمیدونم چی هست  این علم رو خودشون ابداع کردن و فرانسه آموزش اولیشو دیدن تا خودتون انجام ندید باور نمیکنید چقدر عجیبه یک خانم اونجا بود که سالها رو ویلچیر بود ولی بلند شد و راه رفت فقط گفت در مورد بیماریهایی که سلولش کاملا از بین رفته باشه کاری نمیشه کرد ولی بقیش میشه پیجشو ببینید همش توش هست. 

حالا یک کتاب هم پیدا کردم انسان شفابخش دستان شفابخش که متد خوددرکانی رو امزش میده که اون هم عالیه

من تجربم رو مینویسم ولی در هر صورت با مراجعه به دکتر درمان شدم و متاسفانه دکتری نیستند که تخفیف بدن ...

کدوم شهری؟ نروتراپی بوده لابد

من تجربم رو مینویسم ولی در هر صورت با مراجعه به دکتر درمان شدم و متاسفانه دکتری نیستند که تخفیف بدن ...

کدوم شهری؟ نروتراپی بوده لابد

2706