2410
2553
عنوان

تجربه درمان افسردگی خودم.

745094 بازدید | 4100 پست

من سه سال پیش چار استرس و افسردگی شدم. بی دلیل چون مشکلی تو اطرافم نبود. بعد  حدود 2 سال خیلی کارها انجام دادم تا نتیجه گرفتم. ولی واقعا بدون دارو از اون حالت دراومدم. حالا علاقه داشتین تجربه هامو می نویسم.

بگو عزیزم

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

استارتر عزیز

عاشق کسانی هستم که تجاربشون رو دوستانه و مخلصانه در اختیار دیگران قرار میدن 😍😍🌹🌹🌹

همیشه خودم هم سعی میکنم. همینطور باشم 🌺🌺

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
2714

من خیلی پزشک متخصص رفتم و انواع و اقسام آزمایش ها دادم ولی دریغ از نتیجه. بعد خودم شروع کردم به مطالعه و گوش داد سخنرانیها زیادی. 

اینا که اینجا مینویسم خیلی واسش وقت صرف کردم. هرکی اهل عمل باشه انشاءالله نتیجه میگیره.

من خیلی پزشک متخصص رفتم و انواع و اقسام آزمایش ها دادم ولی دریغ از نتیجه. بعد خودم شروع کردم به مطال ...

خیلی خیلی ممنون که تجربیاتت رو مینویسی.خدا به زندگی ات برکت بده و دلت رو غرق شادی و خوشبختی کنه.

2706