2733
2734

ولی باباش همش یا جومونگ ببینه یا خانه به دوش یافیلمای قدیمی تو شبکه ی خاطرها یا این کانالای مهاجرت به خدا تکرار جومونگم میبینه 

سهم من فقط یه سیب ممنوعه است اونم یازده شب

خونه مون به خاطر فیلم جومونگ همش صدا شمشیر میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از ماهواره فقط باید فوتبال دید بقیه چیزاش بدرد نمیخوره

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

بزنید شبکه tv24 تمام فیلم و سریال های جدید رو به روز پخش میکنه. پشت سرهم فیلم و سریال داره

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2738

شبکه های خودمونو ببینید هی مختار هی یوزارسیف 

البته جومونگ و دونگی رو هم خیلی گذاشتن 😂

تیکر برای کنکوره 😂😅 ‏پشت هر دختر قوی و مستقلی یه دختر کوچولوی شکسته هست که مجبور شده یاد بگیره چطورباید دوباره رو پاهاش وایسته و به هیچکس تکیه نکنه...
کار خوب و بابات میکنه بشین جومونگ ببین چهارتا فن کاراته یاد بگیر شوهر کردی بدردت بخوره 

اره موقعی که شوهر کردم تیکه ی جومونگ بگم اگر دعوام کرد بگم حملهههههه

2706