2726

مردم چی درموردخودش وخانوادش میگن؟ ایاخیلی زشته؟

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دهن مردمو نمیشع بست 

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

ن دیگ‌داری خودت جواب خودتو میدی 

اولی ک خواست خدا بوده

دومی و سومیم‌مشکل از زنها

بعدشم گور پدر کسایی ک‌میخوان زر زر کنن

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒

به مردم چه وقتی زناخوب نیستن مگه مجبوره بخاطرحرف مردم یه عمربدون ارامش واسایش زندگی کنه

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم

مردم نمیگن زن ها مشکل داشتن..مشکل رو از مرد میدونن

ولی اصولا حرفای مردم مهم نیست

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    
2706