2726

ینی چی ivf کردی ک منتظر شی مثبت بشه 

بعد الان میگی استرس دارم نکنه باردار باشم؟😟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا اونجای ک من میفهمم اره طبیعی هست شاید چنتا لکه هم ببینی ولی انشالله ک مشکلی واست پیش نیاد

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2728

خداکنه 3تاجنین هام سالم باشن وگرفته باشن دوروز دیگه باید ازمایش بدم زیر دلم میپیچه مثل موفعی که می خوام عادت بشم برام دعا کنید واگه کسی مثل من بوده لطفا بگه مرسی🙏🙏🙏

😐😐😐

همه ivf میکنن حامله بشن اونوقت تو میگی نکنه؟ 

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
خداکنه 3تاجنین هام سالم باشن وگرفته باشن دوروز دیگه باید ازمایش بدم زیر دلم میپیچه مثل موفعی که می خ ...

من ای وی اف نکردم ولی طبیعی الان چون دوتا هستن همون موقع حس پریود داشتم قشنک واژن تیر میکشید

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

اگه بی‌بی‌چکت مثبته که حتما ازمایشت هم مثبت میشه دیگه🤔🤔

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2706