1600
1605

سلام دوستان

شما تو منزل بخاری گازی بدون دودکش استفاده کردید؟ 

یا کسی رو میشناسید استفاده کنه؟ 

خطرناک نیست؟ 

چون میگن تو محیط بسته استفاده نکنید.... 

شوفاژ ها خونه مون  رو گرم نمیکنه.... 

نه خطرناک نیست ولی استاندارد بخر

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522

من خودم از بخاری دود کشیا استفاده میکنم اینجام جالوله نداشت شیشه رو بریدم لوله رو بیرون کردم دو شو با خمیر گرفتم اگه برا شما معلوم نیس همین کارو کن

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

چرابعضی مدلهاهستن ولی وقتی خریدی مطمعن شوالان بابام داخل کارگاه گذاشته بدون دودکش 

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
1432
شما دارید؟ یا تو فامیل کسی داره؟ 

نه خونه قبلیم اینجور بود اصلا ترس نداشت 

مغازه ای منظورت بدون دودکشه؟  دیگه ازش استفاده نکردید یعنی؟

اره از همون بدون دودکشا میگن مغازه ای 

نه گذاشتم.کنار

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
1403