1600
1605

به مادر شوهرت بگو یه کاری میکنی طلاق بگیرم اینقدر ادیت نکن منو

رک بگو

خجالت نداره

خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

یعنی رو هر چی حساس بشی عذابت میده

باید اروم باشی

اون مادرشوهر ک کلا خودش ی مساله حل نشده است واسه همه

ما باید اروم باشیمممم

عشق یعنی هر چه داری نیم کن،،،از برایش قلب خود تقدیم کن💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞
8
منم دارم بخاطر پدرشوهرمادرشوهرم حرص میخورم باز مال تو فقط مادرشوهره من از دوتاشون جیگرم خونه

خب پدر شوهرم تحریمم کرده کلا نمیاد خونم ولی بهتر چون اگ اون بیا همه رو حرص میده حتا زنشو 

یعنی رو هر چی حساس بشی عذابت میده باید اروم باشی اون مادرشوهر ک کلا خودش ی مساله حل نشده است واسه ...

آره واقعا مسیله حل نشدنیه. متاسفانه ما با آدمایی روبرو هستیم که راه و روش درست زندگی کردن و برقراری ارتباط سالم رو یاد نگرفتن. 

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
یعنی رو هر چی حساس بشی عذابت میده باید اروم باشی اون مادرشوهر ک کلا خودش ی مساله حل نشده است واسه ...

خب من نمیتونم میترسم چند سال دیگه شوهرش بمیره کلا بیاد خونه من لنگر بندازه

1403
آره واقعا مسیله حل نشدنیه. متاسفانه ما با آدمایی روبرو هستیم که راه و روش درست زندگی کردن و برقراری ...

ما ی مدت سر این موضوع کارمون ب طلاق کشید

اقا من لج کرده بودم

ازونور مادرشوهرمم زنگ میزد شوهرم دعوا 

شوهرم کم آورد 

ی روز با ننه باباش اومد خونمون بابا مامان منم بودن حرفامونو زدیم در نهایت همه گفتن اگه شما بزاری این دوتا دارن زندگیشونو میکنن و تمام

آره واقعا مسیله حل نشدنیه. متاسفانه ما با آدمایی روبرو هستیم که راه و روش درست زندگی کردن و برقراری ...

باید بفهمه ماهی یک بار بیاد بجای دو سه ماه یبار نصفه روز بمونه بره خبر مرگش

وا.  ن ب شوهرت بگو

من به شوهرم گفتم اگر پدرت بلایی سرش بیاد مادرتو نگه نمیدارم.تو خونه خودش بشینه هر ۳ تاپسر و عروس بهش رسیدگی میکنیم‌.باهم تو یک ساختمونیم.

واین نیز........بگذرد🤔
1578