2703
2553
عنوان

کرم گرفتم ۸۰ تومن میگن پونصد خورده ایه 😕 + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا ممکنه قاچاق باشه هوووم؟😕 من دارم تاثیرشو می بینم عالیه  امکان نداره فیک باشه

نمی‌دونم ولی خیلی تفاوت قیمتههههه 🙄🙄🙄آدم شک می‌کنه

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن جواب نمیدم ضایع میشی😐
2720

خب ۸۰ تومن که فکر نمیکنم واقعا اورجینال باشه.  با دلار ۱۳ تومن یعنی کرم ۴ یا ۵ دلار بوده که اگه  بخوایم به هزینه واردات و سود و واسطه ها فک‌کنیم با عقل جور در نمیاد ۸۰ تومن بدت دست مشتری.

2714

والا ما که اینجاییم جرات نداریم سمت اوازم ارایشی فروشیاشون بریم

تو ایران. اونم تو این گرونی. اونم جنس وارداتی ۸۰ تومن؟؟؟😁😁

خوش بحالتون 

اونقدرام که میگن اوضاع ایران خراب نیست پس😅😅

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

من ۶۵ خریدم

کلینیک لیزر دکتر سنجری #لیزر_شهریار ۰۹۲۱۲۸۲۹۸۴۵ قدرتمندرین دستگاه الکساندرایت کندلا بدون ژل و با سری شخصی ۲۰۲۳.    و دستگاه نیوگلدنس ۲۰۲۳با کولینگ فوق العاده _ بدون بازگشت و درد _دارای ۳ طول موج مناسب تمام تایپهای پوستی 

فیک نیست اما های کپیه

_شاهین،شاه من؟ +جانم دلی،دلنازم؟_به نظرت رنگ چشمای بچمون چه رنگی میشه؟قهوه ای مثل من یا طوسی مثل تو؟🙃❤+ترکیب من و تو عزیزم،رنگ گوهی😐😂والاااا مگه ترکیب قهوه ای و طوسی چیزی جز گوهی میشه؟😂😂      عاشق شدم کاش ندونه~دست دلم رو نخونه~اگه بدونه میدونم~دیگه با من نمیمونه♥️                         دیوونه اگه بری دیگه دلخوشی برام نمیمونه~این و بدون که دوست دارم من دیوونه~هیچکسی قدرت و مث من نمیدونه♥️  من با تو هستم و با تو این دنیارو عشقه❤😍💍         تتلیتی اصیل😬👨‍🎤  ❤sh💍    نو بهار است در ان کوش که خوشدل باشی~که بسی گُل بدمد باز و تو در گِل باشی                                        تیکر یلداااااایی🍉😁آی لاو یو یلدا😂🍉یلدا آی لاو یو🍉😁بنده عاشق یلدا یا همون شب چله ی خودمون اَستممم🍉😂 آخ تو شب یلدای منی~دیوونه ی دوست داشتنی😁😍ای انار انار دون دونه از فردای خود کسی چه میدونه😅🍉آی انار انار بیا به بالینم شبنم گل نار بیا به بالینم😁🍉
2706