2726
عنوان

جوابشو چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون بی شخصیته دور از جون توام میخوای مثل اون باشی ؟

بله چون چند بار سکوت کردم باز هر جا منو دیده هی میگه ای بابا فلانی ( شوهرم) چرا از ترکا نگرفتی شمالیا کله ماهی خورن .. با اینکه پدرشوهرم پاشنه در خونمونو کند تا بابام گذاشت زنش شم انصافا هم شوهرم همیشه گفته انسانیت ب ترک و لر و شمالی بودن نیست ب مرام و معرفته

اون سری دیگه پدرشوهر گفت اینبار دیدیش برو ی دسته جعفری بزار جلوش بگو بخور 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2728

من چند بار پیش اومده فامیلای همسرم داشتن از یکی غیبت میکردن یهو گفتن ترکه دیگه

منم اصالتا ترکم و ناراحت شدم.چند بار ماست مالی کردن ولی بار دیگه تکرار کنن جوابشونو خواهم داد

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝

دوستم خوردن کله ماهی تو بندرعباس ی چیز عادیه اتفاقا از خود ماهی خیلی لذیذ تره البته بعضی از ماهیا شاید ایشون منظوری نداشته بگذر ولی اگه باز هم امشب تکرار شد ب شوهرت بگو ک ازین رفتارا ناراحت میشی

عزیزم هیچ وقت تو خونت به مهمونت توهین نکن ولی اگه بازم تکرار کرد جواب بده

خب چند بار تکرار کرده چ جوابی بدم .. 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
دوستم خوردن کله ماهی تو بندرعباس ی چیز عادیه اتفاقا از خود ماهی خیلی لذیذ تره البته بعضی از ماهیا شا ...

چند بار تکرار کرده چی بگم؟

اتفاقا تو اروپا هم میخورن میگن مغز ماهی برای مغز خوبه

برا بعضیا عجیبه مثلا من اولین بار دیدم مادر شوهرم کله ماهی میخوره چشام گرد شد ولی هیچی نگفتم 😉 سلی ...

نوش جونت   من هر دو رو نمی خورم

اما به قصد تحقیر و مسخره اون خانوم گفت

به طوریکه پسرش هم عذرخواهی کرد

من خیلی کله ماهی دوس دارم😋

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
بله چون چند بار سکوت کردم باز هر جا منو دیده هی میگه ای بابا فلانی ( شوهرم) چرا از ترکا نگرفتی شمالی ...

عزیز دلم خب این خانم معلومه که مشکلی داره حالا هرچی خدا داند پس دیگه واجب شد جوابش رو بدی و به همسرت هم بگواگه این خانم بار دیگه اینجوری گفت لطفا جوابش رو بده عزیزم حیف نیست خودت رو بخاطر همچین آدمی ناراحت کنی بعدشم نه برو نه بزار بیاد تمام 

توهین نکن ترک بودن افتخاره عزیزم که نصیب هر کسی نمیشه☺

اون خانم حرف بدی زد و باید معذرت خواهی کنه 

ولی اهل یک قوم بودن افتخار محسوب نمیشه این توهماتو میندازن تو اذهان که مردمو بندازن بجون هم 

افتخار فقط به انسانیته اهل هر جا و قوم و هر زبان.... که باشیم مهم نیست اونچه که مهمه داشتن رقتار انسانیه

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
من چند بار پیش اومده فامیلای همسرم داشتن از یکی غیبت میکردن یهو گفتن ترکه دیگه منم اصالتا ترکم و نا ...

🤔الان خونواده شوهرم ترکن کلا نمیدونم چرا ب من و عروسایی ک ترک نیستن توهین میکنن 🤔 شما ک ترکی چ جوابی بدم ک دیگه ساکت شن؟

عزیز دلم خب این خانم معلومه که مشکلی داره حالا هرچی خدا داند پس دیگه واجب شد جوابش رو بدی و به همسرت ...

خودش هی میاد تو تموم مراسمامون..نمیتونم بیرونشون کنم

2706