1608
1605
عنوان

جوابشو چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 64 پست

اون خانم شعور نداشته و یه حرفی زده شما عاقل باش وبه مهمونت بی احترامی نکن 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا به سلامت بدنیا اومدن نی نیم لطفا یه صلوات بفرستین.

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

بگو کاش شماهم کله ماهی میخوردی یه کم فسفر مغزت زیاد میشد حرف زدنتو یاد میگیرفتی  

آره اسی این جواب خوبه. به قومیت هم مربوط نمیشه

مدرس ریاضی گرگان. صد در صد تضمینی. دبستان۲۰ تومن، متوسطه اول ۲۵، متوسطه دوم۳۰.  دانش آموز پایه ۱۱ از نمره ی ۷ رسوندم به ۱۷.۵.  این فقط یه مثالش بود.            متولد ۸۲ نیستم😐

شماها خیلی حساسین یامن خنثی😐خب بگه کله ماهی خور اصلا مگه چیز بدیه عزیزم به دل نگیر 

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنی شده نه زنیکه است نه ضعیفه و نه زن بلکه آفرت خوانده میشود یعنی نجیب پاک و آفریده شده خداوند😍😍دوستام روژی صدام میزنن شماهم راحت باش از خودمونی😉😊😊بانوی آفرودیتی هستم😍😍دختر زیبای کورد😜با محبت و مهربوووون😜😜😜اصلا هم ویژگی بدی ندارم😡😡😡مغرورم نیستم😡😡فعلا همین🤕
1522
کل ایران  کله گوسفند خور هستند ماهی که پهلوش خوبه

برا بعضیا عجیبه مثلا من اولین بار دیدم مادر شوهرم کله ماهی میخوره چشام گرد شد ولی هیچی نگفتم 😉

سلیقه ها متفاوته 

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

گلم من برعکس شما هستم، یعنی همسرم شمالی و خودم ترک، ولی جفتمون تهران بدنیا اومدیم، منم از این تیکه ها زیاد شنیدم و شوهرم هم از سمت فامیلای من زیاد شنیده، ولی ما برامون مهم نیست، اونا بی فرهنگیه خودشونو نشون میدن، در جواب اینجور آدما باید فرهنگ بالای قومیت خودتو بهشون نشون بدی تا شرمنده بشن، 

8

ما یه غذایی داریم بهش میگیم کپور کله.  با کله ی ماهی درست میشه😄خیلی دوسش دارم.💖

مدرس ریاضی گرگان. صد در صد تضمینی. دبستان۲۰ تومن، متوسطه اول ۲۵، متوسطه دوم۳۰.  دانش آموز پایه ۱۱ از نمره ی ۷ رسوندم به ۱۷.۵.  این فقط یه مثالش بود.            متولد ۸۲ نیستم😐

اگه باز سر سفره درمورد کله ماهی خور بودن گفت 

بگو وسط حرفش بشوهرت بگو نوشایه بده یا پاشو برو از اشپزخونه نمکدون بیار مثلا ضایعش کن که اصلا حرفاشو گوش نمیدی 

متخصص در گرفتن غلط املایی شما😁😁😁😁
اون بی شخصیته دور از جون توام میخوای مثل اون باشی ؟

بله چون چند بار سکوت کردم باز هر جا منو دیده هی میگه ای بابا فلانی ( شوهرم) چرا از ترکا نگرفتی شمالیا کله ماهی خورن .. با اینکه پدرشوهرم پاشنه در خونمونو کند تا بابام گذاشت زنش شم انصافا هم شوهرم همیشه گفته انسانیت ب ترک و لر و شمالی بودن نیست ب مرام و معرفته

اون سری دیگه پدرشوهر گفت اینبار دیدیش برو ی دسته جعفری بزار جلوش بگو بخور 

من چند بار پیش اومده فامیلای همسرم داشتن از یکی غیبت میکردن یهو گفتن ترکه دیگه

منم اصالتا ترکم و ناراحت شدم.چند بار ماست مالی کردن ولی بار دیگه تکرار کنن جوابشونو خواهم داد

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
1563

دوستم خوردن کله ماهی تو بندرعباس ی چیز عادیه اتفاقا از خود ماهی خیلی لذیذ تره البته بعضی از ماهیا شاید ایشون منظوری نداشته بگذر ولی اگه باز هم امشب تکرار شد ب شوهرت بگو ک ازین رفتارا ناراحت میشی

دوستم خوردن کله ماهی تو بندرعباس ی چیز عادیه اتفاقا از خود ماهی خیلی لذیذ تره البته بعضی از ماهیا شا ...

چند بار تکرار کرده چی بگم؟

اتفاقا تو اروپا هم میخورن میگن مغز ماهی برای مغز خوبه

برا بعضیا عجیبه مثلا من اولین بار دیدم مادر شوهرم کله ماهی میخوره چشام گرد شد ولی هیچی نگفتم 😉 سلی ...

نوش جونت   من هر دو رو نمی خورم

اما به قصد تحقیر و مسخره اون خانوم گفت

به طوریکه پسرش هم عذرخواهی کرد

1611