2726
عنوان

کسایی که سگ دارید میاید یه لحظه؟

157 بازدید | 24 پست

از همه نظر عالیه

سگ خیلی خوب و حرف گوش کنیه

ولی توی خونه تنها نمیمونه

شما میخواید سگتونو تنها بذارید توی خونه آزاد میذاریدش یا توی پارکش میذاریدش؟

لطفا اگر مخالفید تاپیک رو ترک کنید

ازاد میزارمش

البتهکم تنهاست اکثرا یا با مامانمه یا با خواهرم

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

من ندارم دوستام دارن و ازادش میذارن توی خونه که دیگه گناه داره آزاد نباشه

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من سگم اوایل جیغ میزد اما الان دیگه بی قراری نمیکنه

کل خونه و حیاط رو هم در اختیارش میذاریم وقتی نیستیم

ولی همش تو حیاطه ما ک نیستیم نمیاد تو خونه رو تراس میشینه منتظرمون😪

مامی بهار و بهراد  
2728
من سگم اوایل جیغ میزد اما الان دیگه بی قراری نمیکنه کل خونه و حیاط رو هم در اختیارش میذاریم وقتی نی ...

بمیرم براشون

سگ منم پیش مامانم ک میذارمش میرم دانشگاه مامانم میگ تا وقتی میای پشت در میخوابه

چن تا مربی میگن استرس میگیره اگ آزاد باشه من دیگ پارکشو جمع کردم کلا دلم نمیاد بذارمش توی پارک

مگه چقدر میخوای تنهاش بذاری چون بهرحال نیاز به دستشویی داره من گربه دارم راحت تنهاش میذارم اما سگ رو نمیشه و باید برد بیرون و هوا بخوره تازه نباید تنهاش بذاری بیشتر از یک روز،منظورم ساعت کاریه

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2706