2703
2553
عزیزم من نظر و عقیده شخصی خودمو دارم و اینکه هیچوقت من سو استفاده نکردم از وجود موکل یا..و سعی کردم ...

سلام ببخشید برای بیماری که هیچ دکتری نمیتونه تشخیص بده میتونید چیزی ک بفهمین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
فدات شم عزيزم❤️   ببخشيد يه سوال  من الان رفتم تو سايت دايى ابراهيم دعا هم براى جن عارض ...

ازش بپرس تو ارشیو نظرات ببین چی توصیه میکنه بهت خواب و مشکلتو بگو بهش

لطفا درخواست دوستی ندید
2714
منم با شرایط خوبی که دارم هرچی خواستگار میاد کارم‌نمیشه چرا اینجوریه واقعا😥

چند سالته. 

منم سی سالمه همه فکر میکردن زود ازدواج میکنم 

حالا خیلیم ناراحت نیستم ولی همش فکر میکنم طلسمم کردن 

هرکی اومد نشد یه گرهی تو کار بود 

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
چند سالته.  منم سی سالمه همه فکر میکردن زود ازدواج میکنم  حالا خیلیم ناراحت نیستم ولی هم ...

من ۲۸ سالمه دوستی دعا نویس هم گفت بختت رو نبستن چون خواستگار میاد اما کارم‌نمیشه هرکدومشم که اونا بخان من خودم راضی نیسم

من ۲۸ سالمه دوستی دعا نویس هم گفت بختت رو نبستن چون خواستگار میاد اما کارم‌نمیشه هرکدومشم که اونا بخ ...

دقیقا منم مثل تو . الان که خیلی وقته خاستگار ندارم . نگران نباش سنت زیاد نیست توکل بخدا . مهم اینه که آدم لایق پیدا بشه و خوشبخت بشی 

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
دقیقا منم مثل تو . الان که خیلی وقته خاستگار ندارم . نگران نباش سنت زیاد نیست توکل بخدا . مهم اینه ک ...

آره عزیزم میگن ازدواج تو سن بالا بهتر از ازدواج اشتباه تو سن پایین هست امیدوارم واست بهترینا رقم بخوره دوستی هرچی خدا بخاد

2706