2703
2553
ایه ای ک به صراحت این حرفو زده باشه میشه به من نشون بدین؟! بعدا اگرم کبیره باشه من انجام میدم..برام ...

عزیزم سوره جن رو حتما بخون 

"و همانا مردانی از انس به مردانی از جن پناه می بردند، پس به سختی ‏های ایشان می افزودند". [13]
رسم عرب چنین بود که هرگاه به بیابان هولناکی می رسیدند، به جن آن وادی پناه می‌بردند. اسلام این کار را نهی کرده و پناه بردن به آفریننده ی جن و انس را امر فرموده است. [14]

آبجی توبه کنی خدا قبول میکنه ❤

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم ميتونم انجام بدم؟؟ چندتا دعانويس به من گفتن همزاد دارى بعضياشونم گفتن طلسم دارى  اگه اين ...

بله خودت باید انجام بدی

البته کار انجام دادنیش زیاد نیست فایل صوتی قرانه شب موقع خواب باید بذاری پخش شه با صدای کم

بله مشکل ازدواجت اگه بخاطر جن عاشق باشه و قسمت نباشه حل میشه

ولی این جبهه ای که به خواستگار میگیری حتما حل میشه

لطفا درخواست دوستی ندید
خيلى شرايط بديه  كل فاميل و اطرافيانم در عجبن ميگن ما هميشه فكر ميكرديم تو زودتر از همه ازدواج ...

شرابطت عین منه. امیدتو از دست نده خدای ماهم مهربونه انشالله آدم لایقت پیدا میشه 

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
2720
عزیزم سوره جن رو حتما بخون  "و همانا مردانی از انس به مردانی از جن پناه می بردند، پس به سختی ‏ ...

عزیزم من نظر و عقیده شخصی خودمو دارم و اینکه هیچوقت من سو استفاده نکردم از وجود موکل یا..و سعی کردم مشکلات افرادو حل کنم پس به نظر خودم ثواب هم داره اینگونه کارا. اون افرادی ک با موکل کارایی میکنن ک ادم شرمش میشه بگه قطعا برای اونا نهی شده.. بهرحال ممنون 

اره چند جا شنیدم این کار نکنید 

چه کاری رو 

2714
عزیزم من نظر و عقیده شخصی خودمو دارم و اینکه هیچوقت من سو استفاده نکردم از وجود موکل یا..و سعی کردم ...

میفهمم عزیزم . منم دیدم آدم خوبی بنظر میاین حس خوبی بهتون داشتم و گفتم. تا جایی که من تو قران خوندم و میدونم کار با جن حرامه . بالاخره قران همه چیو توضیح داده همین آیه قران که فرستادم هم گفته به آفریننده جن و انس پناه ببرید و کمک بخاین یعنی خود خدا 

کوزه رو اتفاقی پیدا کردن و شکستن. ازبین نرفته؟

چه ربطی به کوزه داره؟ دعا توی کوزه انداخته بودن؟ یا توی بافت کوزه بود؟

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
مجردم  ٢٩ سالمه و علارقم شرايط نسبتا خوبم خواستگار بدرد بخورى ندارم و اصلا ازدواجم جور نميشه ن ...

منم با شرایط خوبی که دارم هرچی خواستگار میاد کارم‌نمیشه چرا اینجوریه واقعا😥

2706