2726
نه بابا فوقش میگن فلانی دختر حوا

شما کشف المطلوب کردی

منم میخام انجام بدم ولی میترسم

بعد این روشی که گفتی باید محل خوابیدن پاک باشه

بقیه اتاق مثلن جاییش پاک نباشه اشکال داره

شاید معجزه‌ای  از سوی خدا به سمت تو فرستاده شود که از همه‌ی آرزوهایت بهتر باشد *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هفت روز سوره همزه رو 21 بار بخونید بله ممکنه شب اول ببینی ممکنه هم شش شب نبینی شب اخر ببینی ممکنه ...

عزيزم ببخشيد يه سوال داشتم 

من ديشب تو خواب يكيو شبيه خودم ميديدم لباساشو صورتش شبيه خودم بود و همش تو خواب سعى ميكردم بزنمش و تو خوابو بيدارى متوجه ميشدم جنه 

واقعا ترسيدم نميدونم بايد چيكار كنم؟؟چرا شبيه خودم بود؟؟

شما کشف المطلوب کردی منم میخام انجام بدم ولی میترسم بعد این روشی که گفتی باید محل خوابیدن پاک باشه ...

نه اتاقت پاک باشه کافیه

گلم کلی توضیح دادم بخون اونارو

مطلوب نیست مطلب

ترس هم نداره فرشته های قرانی که ترس ندارن خوابشم خواب معمولیه یه ادم میبینی و چیزای معمولی

منم البته خیلی میترسیدم اول که نمیدونستم چیه

بله انجام دادم طلسم نداشتم

لطفا درخواست دوستی ندید
موکل با من کار میکنه خخ چطور؟ اره

چه دلی داری نمیترسی

گناه کبیرس میدونستی؟

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
هفت روز سوره همزه رو 21 بار بخونید بله ممکنه شب اول ببینی ممکنه هم شش شب نبینی شب اخر ببینی ممکنه ...

ابجی جان میگم تو این زمینه اگ کاملا واقف نیستی ارجاع بده طرفو به ادم خبره.. عواقب داره اطلاعات نادرست دادن. شما انجام دادی تاحالا؟ 

نه اتاقت پاک باشه کافیه گلم کلی توضیح دادم بخون اونارو مطلوب نیست مطلب ترس هم نداره فرشته های قرا ...

عزیزم شما چون هیچ خوابی ندیدین فهمیدی که طلسم نداری؟

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
مجردم  ٢٩ سالمه و علارقم شرايط نسبتا خوبم خواستگار بدرد بخورى ندارم و اصلا ازدواجم جور نميشه ن ...

دقیییییییقا مثل منی دقییییقا من سی سالمه 

2706