2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا نویسه باید جاشم میگفتا ما دعا نویسه گفته بود برای سردی زنداداشم و داداشم

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
😐عزیزم دعا نویسا باجن ارتباط ندارن اگه کسیم گفت دارن بهتره ازشون دوری کنید

من دعا نویس نیستم اما احضار موکل رحمانی میکنم و کارای ماورایی دیگ مثل ویجا فرافکنی دفینه و.. 

چرا باید از ما دوری کنید؟؟!! 

2731
بگو فقط خدا کنه انجام بشه کلی پول به دعانویس دادم نشده الان امدم مشهد به من میگه نمی خوامت

الهی بگردم خدا لعنت کنه کسیو که بین زن و شوهرو خراب میکنه

گلم من از سایت دایی ابراهیم انجام دادم خیلی خوبه البته من طلسم نداشتم زبانبند و چیزای اینجوری انجام دادم راضی بودم ولی خالم چند تا طلسم داشت خیلی سنگین خداروشکر بعد سالها باطل شد و زندگیش درست شده برو سرچ کن تو نت سایت دایی ابراهیم کاراشو انجام بده پولی نیست اگه باطل شد بهش در حد توان شیرینی بده هرچقد خواستی،نداشتی هم بهش بگو قران میخونم برات.چون اجنه طلسمت میرن سراغ اون بنده خدا اذیت میشه

هرچیو میگم اگه پیدا نکردی ته ته صفحه اصلی جا برای سرچ داره

اول دستور تطهیر منزلش رو انجام بده

بعد چهارقدم رو انجام بده

طی انجام کارها هم خودت نشونه های بهبود رو میبینی

هر کاری هم انجام میدی تو اون قسمت بخش ارشیو نظرات رو بخون اطلاعاتت کامل شه

اگه جایی گیر کردی بهم بگو خواهری

لطفا درخواست دوستی ندید
آخه جن چه ربطی به دعانویسا داره 

خیلی قدرت دارن بسم الله همه چی ازشون برمیاد 

من پدربزرگ بابام حتی عروسی یکیشونم رفته بوده توی کیاز محل های اطراف شیرازمعروف بوده الان فوت شد دیگ ازبس مومن بود عادی اونا رو میدید همیشه هواشو داشتن توهرچیزی

من دعا نویس نیستم اما احضار موکل رحمانی میکنم و کارای ماورایی دیگ مثل ویجا فرافکنی دفینه و..  ...

شما موکل هستین نه دعانویس موکل من گفتم دعانویسا که میگن باجن ارتباط داریم من قصد توهین به شمارو ندارم

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2738
خیلی قدرت دارن بسم الله همه چی ازشون برمیاد  من پدربزرگ بابام حتی عروسی یکیشونم رفته بوده توی ...

عزیزم من نمیگم که نیستن میگم دعانویسی که میگه موکل اون خطرناکه

چی شد عزیزم؟؟؟

طولانی بود تایپ میکردم

ولی دارم میگم سخته ها باید با حوصله و صبور باشی

کلی کار داره قران باید بذاری پخش شه بخور دود کنی نماز باطل سحر حضرت زهرا هرروز بخونی و کلی کار دیگه

لطفا درخواست دوستی ندید
من سوالم اینه پس خدا چی میشه

بعضیا هستن صبر ندارن تاخدا جواب بده مجبورمیشن به اینا پناه ببرن شنیدم اگه دعا نویس دوتا مشکلتو حال کنه ده تا مشکل میاره توزندگیت مخصوصا اونایی که یهودی و هندی هسن نکبت میگیره زندگی

2706