2726
کشف مطلب انجام بده تو نت سرچ کن بیاره برات

یعنی کشف مطلب

یعنی خودم میتونم بفهمم یا باید دعانویس برم؟

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
خوبه واقعا یا از ایناس که فقط پول میگرن تضمینیه؟

والا ما دوتا نشکل داشتیم و غیرقابل حل بود دوتاشون حل شد من دقیق یادم نیس اما برا هردعایی یا 100 میگیره یا200.... و دوست ابجیم معرفی کردک اونم اطرافیانش مشکل داشتن مشکلاشون حل شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کشف مطلب انجام بده تو نت سرچ کن بیاره برات

راهنمایی بیشتر‌پلیز🤕🤒

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706