2726

یه موسسه مطمئن برای نگه داری از کودک و سالمند نیاز دارم ... اگه میشناسین معرفی کنین لدفا ... مچکرم

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

در صورت نیاز به خدمات پرستاری کودک و نوزاد در منزل میتونین به وبسایت توان سلامت مراجعه کنید. در این وبسایت میتونین مطالب مهم و آموزنده‌ای درباره مراقبت از کودک در منزل بخونید. مشاورین و متخصصین ما براساس الگوریتمهای هوش مصنوعی با توجه به شرایط نوزاد شما و انتظاراتی که از پرستار دارین براتون شخص مورد نظر رو پیدا میکنن و به منزلتون اعزام خواهند کرد. تمام پرستاران اعزامی توان سلامت خودشون سابقه مادرشدن دارند. ضمنا تمامی اطلاعات شخصی وسوابق خانوادگی اونا قبل از پذیرش بررسی میشه. بعد از اعزام هم والدین نوزاد یا کودک میتونن رفتار و اعمال فرد اعزامی رو بررسی کنند و اگر مطابق نظرشون بود بعد از دوره آزمایشی قرارداد ببندن. برای اطمینان از رفتار پرستار همیشه نصب دوربین میتونه خیالتون رو راحت تر کنه. خوندن مطلب پرستاری از نوزاد در منزل هم به شما کمک خواهد کرد. تماس با ما 02177505919 - به دو دهه تجربه ما اعتماد کنید.

شرکت ما خدمات پرستار سالمند را نیز با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به همه مردم ایران عزیز ارائه میده.

من واسه دختر 3سالم از ی موسسه پرستار گرفتم خیلی هم راضیم ازش ی خانم 25.6ساله هس خیلی هم مهربونه و بادخترم خیلی سازش داره در روز 8ساعت هم کار میکنه برام این شماره موسسه هس09128394922

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728