2703
2553
عنوان

كيك هندونه ام خوب نشد 😑 + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 5068 بازدید | 56 پست

ایرادش فقط رنگ قرمز رو کم زدی دورش رو نازک تر بریز 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

وای دختر دیوونه شدی این ک خیلی عالیه فقط یکم سبزشو کم بریز قرمزشو زیاد این هندونه از اون پوست کلفتاست

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بافتش که خوبه

رنگ سبزت قشنگ نیست تیره تر بخر

رنگ قرمز هم همینطور

تو مایع قرمزت شکلات رنده شده بریز جای تخم هندونه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

قسمت قرمزیت باید بیشتر از سبزت باشه سبز هم ی سبز پررنگ واسه پوستش ی سبز کمرنگم مابین سبز و قرمز میخوای ک مقدارش باید کمتر از اون دوتا باشه،رنگم یذره بیشتر بریز پررنگتر بشه

2456
عزیزم قشنگ شده اتفاقا❤️ فقط اون عکس هایی که میبینی توی اینترنت خیلی قشنگن به خاطر اینه که خامه کشی ...

درسته مال من مدلي بود كه ساده و به همين روش من درست شده بود ولي مال اونا خيلي بهتر بود

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
وای دختر دیوونه شدی این ک خیلی عالیه فقط یکم سبزشو کم بریز قرمزشو زیاد این هندونه از اون پوست کلفتاس ...

😂 

باشه گلم 

باخامه تزئین کن  

کیک سه لایه یا سه طبقه درست کن 

دوتاسبز وسطش قرمز

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2714

عزیزم برو نرم ابزار سراشپرپاپیون دانلود کن بهترین ایده ها اموزشی به همراه دستورپخت و عکس واموزش فیلمش هست 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
فقط قرمزش کم رنگه وگرنه عالی شده مزه اش چطوره؟

خيلي خوبه مزه ش ، فكر ميكردم رنگ بد مزه ش ميكنه ولي اصلا مزه نداشت 

لایه زیر رو سبز بزن لایه رو قرمز . از قالب که درومد بیشتر شبیه هندونه میشه . قرمز رو هم پررنگ ترکن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

مارک پودرت چی بود؟ 

چطوری درست کردی به منم یاد بده امشب یه کیک اسفنجی ساده بپزم 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706